Steve Aoki – Home We’ll Go (Pham Remix)

15 Gru 2015

steve-aoki-pham-premiera

Pham, to bez wątpienia jedna z bardziej intrygujących postaci w świecie elektronicznej muzyki. Unikalny styl, który wyróżnia go spośród innych producentów sprawił, że jego największy hit, czyli “Movements” (nagrany z Young Fusion), zdobył dotąd prawie 4 miliony odsłon na kanale CloudKid, a na SoundCloud niemal 12 milionów! Z pewnością był to przełomy utwór dla 21-letniego producenta z Wrocławia, który nie zwalnia tempa. W marcu tego roku udzielił wywiadu dla DJ Mag, a kilka dni temu ukazał się jego oficjalny remix “Home We’ll Go” Steve’a Aokiego, który został wydany w amerykańskim labelu Ultra Records.

I tak oto, kolejny polski producent powoli zdobywa coraz większe uznanie na międzynarodowej scenie. Ultra Records to potężna marka, która wypromowała wielu znanych artystów w tym m.in. Calvina Harrisa, Tiesto, Deadmau5 – i jak nam wszystkim wiadomo – Toma Swoona. Miejmy nadzieję, że młodemu Polakowi również uda się odnieść taki sukces!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.