Steve Aoki – Kilka pytań o styl życia

25 maja 2015

steve-aoki-wywiad-billboard-news

Steve Aoki udzielił wywiadu dla znanego serwisu Billboard. W zasadzie zostały zadane cztery pytania dotyczące tego jak utrzymuje się w formie. Jest to ciekawe zagadnienie, ponieważ jest on osobą, która praktycznie cały rok jest w trasie.

Jak utrzymujesz się w formie podczas trasy?

“Wykonuję połączenie ćwiczeń Cross-Fit, intensywnego cardio i podstawowych ćwiczeń – ta mieszanka utrzymuje moje ciało w formie.”

Czy unikasz jakiegoś jedzenia?

“Dla mnie najważniejsza jest mała ilość cukru. Kiedy jesteś w trasie i wchodzisz do pierwszego lepszego sklepu, wszystko co widzisz, to złe cukry, które zajmują 95% półek. Staram się aby promotor zabierał mnie do lokalnych, zdrowych restauracji. Przestałem również jeść czerwone mięso i wieprzowinę – pozostałem przy rybach i warzywach.”

Jak utrzymujesz koncentrację?

“Staram się spędzać 10 minut dziennie na ujednolicaniu mojego umysłu i ciała. Wykonuję umysłowy skan począwszy od paznokci u stup, a kończąc na czubku głowy. Daję również odpocząć mojemu wokalowi raz na miesiąc. To trudne ale zmusza cię to do znalezienia czasu dla siebie.”

Czy utrzymujesz kontakt z jakimiś lekarzami?

“Chodzę do centrum zdrowia prowadzonego przez Dr. Terry Grossmana (specjalistę od odżywiania i procesów starzenia). Jego zespół przechowuje trochę moich komórek macierzystych do użycia w przyszłości. Polecam również suplement Celergen (swisscelergen.com). Porządna dawka komórek – być może kiedyś będę wyglądał tak młodo jak Martin Garrix!”

Źródło: billboard.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.