Steve Aoki – Konieczna operacja strun głosowych

16 maja 2015

steve-aoki-operacja-news

Steve Aoki, to jedna z  barwniejszych postaci dzisiejszej sceny muzycznej. Wszyscy kojarzą jego szalone występy, gdzie rzuca tortem w ludzi, pływa na pontonie czy po prostu skacze w tłum. Jednym z równie istotnych elementów jego show jest niesamowite zaangażowanie i energia jakie wkłada w każdą imprezę. Przekłada się to między innymi na częste okrzyki, które mają jeszcze bardziej zaangażować publiczność. Niestety ale tym razem będzie musiał przejść operację strun głosowych. Jego lekarz stwierdził, że nie ma wyjścia i albo zgodzi się na operację albo grozi mu powolny zanik głosu, który w finale sprawi, że w ogóle nie będzie mógł mówić.

“Jest mi strasznie przykro dzielić się z wami tą informacją. Przez ostatnie 20 lat, wszystkie te okrzyki na moich występach powoli niszczyły struny głosowe. W rezultacie muszę przejść operację albo już nigdy nie będę mówić. Przekładałem tę operację już kilka razy jednak tym razem lekarze powiedział, że teraz albo nigdy. Z tego powodu muszę odwołać kilka występów w Europie, które są wymienione poniżej. Przepraszam każdego kto czekał na mój występ. Już niedługo Wam to wynagrodzę! Obiecuję. Dziękuję za wyrozumiałość. Kocham was wszystkich!” – Steve Aoki

Lista odwołanych występów:

25 maja – Aoki’s Playhouse – Ibiza, Spain
30 maja – Emporium Festival – Wijchen, Netherlands
31 maja – We Are Fstvl – Upminster, United Kingdom
31 maja – Northern Lights – Newscastle, United Kingdom
1 czerwca – Aoki’s Playhouse- Ibiza, Spain

Aoki udostępnił również filmik na którym tłumaczy o co chodzi i pokazuje również zdjęcia swoich strun głosowych. Ze swojej strony życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia!

I'm deeply saddened to share some terrible news with you guys. For the past 20 years, all the screaming at my shows have severely messed up my vocal chords. As a result, I have to get surgery or else I cannot even speak anymore. I've prolonged this surgery for quite some time and the doc said its now or never. Because of this, I unfortunately have to cancel some of the shows listed below in Europe. I apologize to everyone who has been waiting to see me perform. I will make it up to all of you very soon! I promise. Thanks for understanding. Love you all! MAY 25 – Aoki's Playhouse – Ibiza, SpainMAY 30 – Emporium Festival – Wijchen, NetherlandsMAY 31 – We Are Fstvl – Upminster, United KingdomMay 31 – Northern Lights – Newscastle, United KingdomJune 1 – Aoki's Playhouse- Ibiza, Spain

Posted by Steve Aoki on 14 maja 2015

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.