Steve Aoki – Krótki wywiad dla NBC News

4 Cze 2015

steve-aoki-nbc-news-wywiad-new

Steve Aoki udzielił krótkiego ale niezwykle treściwego wywiadu dla stacji NBC News. Mimo, że materiał ma lekko ponad 2 minuty, to zawiera sporo wartościowych treści. Steve wyjaśnia co według niego jest najważniejsze prowadząc biznes, opowiada o swoich relacjach z ojcem, wyjaśnia co nakręca go do działania oraz zdradza kilka szczegółów odnośnie zbliżającego się filmu dokumentalnego. Poniżej przetłumaczyłem cały wywiad.

Biznesowy aspekt bycia Aokim

“Nauczyłem się, że to co najważniejsze w prowadzenie biznesu, to mieć pewność, że zatrudniło się właściwych ludzi. Dla mnie nie oznacza to poszukiwania najlepiej wykształconych ludzi tylko takich którzy ociekają pasją. To jest to czego potrzebujesz dla swojej firmy, która naprawdę ma się rozwijać.”

Wpływ twojego ojca

“Mój ojciec odniósł niesamowity sukces. Był niezwykle inteligentny. To czego się od niego nauczyłem, to że warto ciężko pracować na swój sukces”

Co cię nakręca?

“Dlaczego robię to co robię? To jest więź, którą tworzę z publicznością na całym świecie. Kiedy widzisz ich zaciśnięte dłonie, kiedy grasz na tych wszystkich imprezach i kiedy widzisz na ich twarzach szczerość i rosnące oczekiwanie, to aż masz ochotę wrócić do studio i zrobić więcej muzyki, która przemówi do ich uczuć, do ich serca.”

Twój nowy film dokumentalny

“W końcu opowiem historię mojej rodziny. To jest bardzo osobisty film, prawdziwy dokument. Otworzyłem pudełko, którego nigdy wcześniej publicznie od otwierałem.”

Być topowym azjatycko-amerykańskim muzykiem

“Myślę, że jestem małą reprezentacją Azjatów, którzy coś robią. Kiedy nie ma reprezentacji, to czegoś brakuje. Dlatego ważne jest aby ludzie się wypowiadali i robili kreatywne rzeczy. Cieszę się kiedy inni Azjaci podchodzą do mnie i mówią ‘Siema! Robisz fajne rzeczy!’, to to czyni mnie szczęśliwym. Cieszę się, że mnie w ten sposób rozpoznają”

Visit NBCNews.com for breaking news, world news, and news about the economy

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.