Steve Aoki otworzył nowy projekt muzyczny?

24 Kwi 2017

KOLONY

Fani lubią spójnych artystów, którzy trzymają się wytyczonej ścieżki. Ma to swoje plusy i minusy, z czego do tej drugiej grupy możemy zaliczyć powtarzalność materiału i swego rodzaju monotonność. Właśnie dlatego powstały aliasy, które pomagają artystom rozdzielić swoją twórczość i w mniej bolesny sposób spróbować czegoś nowego. Było tak w przypadku Olivera Heldensa i jego projektu HI-LO czy W&W i ich trance’owego aliasu NWYR. Kolejną gwiazdą, która prawdopodobnie zdecydowała się na taki zabieg jest amerykański producent Steve Aoki.

Rzucający tortami DJ, udostępnił na swoim facebookowym profilu grafikę wraz z opisem “KOLONY is coming…”. Steve oznaczył tam nowo stworzony fanpage, z którego informacji możemy wyczytać, że jest to projekt muzyczny. Na chwilę obecną nie wiemy nic więcej na temat KOLONY, jednak tak jak mogliśmy wyczytać w opisie – więcej informacji już wkrótce.

Jestem naprawdę ciekaw, jaką niespodziankę szykuje Steve. Jeśli jest to nowy alias, to czy postawi na Future House, Bass House, a może Electro? Gdy tylko poznamy odpowiedź na to pytanie od razu damy Wam znać na naszej stronie.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor