Steve Aoki poślubił australijską modelkę

3 Sty 2016

Steve_Aoki_Married

Przemysł muzyczny jest częścią jeszcze większej branży, jaką jest show-biznes. O ile kiedyś muzyka elektroniczna była mało popularna, o tyle teraz coraz częściej widzimy kampanie reklamowe z udziałem topowych producentów EDM. Wiążą się z tym wielkie pieniądze oraz – co za tym idzie – zainteresowanie mediów.

Jednym z najpopularniejszych i wzbudzających największe emocje tematów, są związki gwiazd. Wbrew pozorom, większość znanych producentów nie jest zbyt rozwiązła i generalnie preferują stałe związki. Dobrym przykładem jest tu Axwell, który wydał ostatnio piosenkę zadedykowaną swojej żonie. Mimo wszystko, temat związków należy do sfery prywatności, której wielu DJ-ów skrupulatnie pilnuje. Ostatnio mogliśmy to zaobserwować przy okazji holenderskiego programu „Chantal sleep over”, gdzie prowadząca chciała wyciągnąć trochę informacji od bohatera odcinka – Hardwella. Ten jednak odpowiadał ogólnikami i starał się kulturalnie dać do zrozumienia, że nie chce o tym rozmawiać publicznie.

Dla wielu może to być zaskoczeniem, ale znany DJ i producent – Steve Aoki, od pięciu lat jest w stałym związku z australijską modelką Tiernan Cowling. Wreszcie para zdecydowała się na ślub, który odbył się Maui na Hawajach. Wychodzi na to, że szalony Japończyk, który na scenie skacze i rzuca ciastami, prywatnie ceni stabilność i bezpieczeństwo.

“Steve poślubił swoją dziewczynę, z którą jest od dłuższego czasu. Mała i skromna ceremonia odbyła się w obecności ich rodzin, w mieście Maui” – US Magazine

Ciekawe czy goście skandowali “cake me!”, a Steve rzucał ciastem i lał dookoła szampana… Ale żarty na bok. Pozostało nam tylko życzyć nowożeńcom długich i owocnych lat związku, który przetrwa próbę czasu.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor