Steve Aoki pozwany za spowodowanie obrażeń podczas występu

21 maja 2015

steve-aoki-pozew-news

Steve Aoki, to postać znana z show, jakie realizuje podczas swoich występów. Część ludzi go za to szanuje i uwielbia, a inni przypominają, że podczas tego typu imprez chodzi przede wszystkim o muzykę. Podstawowe atrakcje, jakich możemy się spodziewać podczas jego seta, to rzut tortem, skok ze sceny i surfowanie na rękach fanów oraz ponton, na którym pływa po publiczności. Właśnie ten ostatni z numerów spowodował poważne obrażenia u Brittany Hickman.

“Byłam uwięziona pod tratwą, ponieważ rzucili ją dokładnie tam gdzie stałam. Moi znajomi powiedzieli, że wylądował na tratwie, uderzył mnie w głowę i straciłam przytomność” – Britanny Hickman

Całe zdarzenie miało miejsce w Hard Rock Hotel w San Diego, gdzie Steve miał swój występ w 2012 roku. Okazało się, że siła uderzenia była tak duża, że lekarze stwierdzili złamanie szyi. Łatwo można się domyśleć, że mogło to doprowadzić do paraliżu. Sprawa jest w toku, ale możemy się spodziewać, że Aoki troszkę się uspokoi na imprezach.

https://youtu.be/wSOqutxfjzM

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.