Steve Aoki udostępnił fragment nowego utworu z wokalistą Walk The Moon

23 Lut 2016

steve-aoki-heaven-knows-news

Postać Steve Aokiego wzbudza wiele kontrowersji. Osobiście wychodzę z założenia, że podczas występu muzyka ma większe znaczenie niż show. Nie zmienia to jednak faktu, że cieszy się on olbrzymią popularnością, a tym samym posiada wiernych fanów w różnych zakątkach naszego globu. Dynamiczne sety, w skład których wchodzi, m.in. rzucanie ciastem i surfowanie na pontonie, okazały się strzałem w dziesiątkę.

Steve współpracował z wieloma producentami i artystami, szczególnie przy realizacji płyt z serii “Neon Future”. Tym razem postanowił zaangażować wokalistę zespołu Walk The Moon, który to w listopadzie chwalił się wspólną wizytą w studiu z Martinem Garrixem, oraz pochodzącego z Rumunii producenta o aliasie Boehm. Na Twitterze Aokiego pojawił się 15 sekundowy filmik, który został nagrany podczas koncertu w Liverpoolu. Utwór nosi nazwę “Heaven Knows”, a wnioskując po tym krótkim fragmencie, jest utrzymany w rytmach Progressive House z domieszką klimatu Tropical. Na ostateczne oceny przyjdzie pora po premierze, a póki co zapoznajcie się z zapowiedzią.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.