Steve Aoki zagra na festiwalu poprzedzającym finał Ligi Mistrzów!

2 Cze 2017

steve_diablo
3 czerwca nastąpi kulminacja emocji związanych z piłką nożną. Ojcowie, synowie, mężowie i dziadkowie w tę sobotę zjednoczą się, aby wspólnie obchodzić święto, niemniej ważne od Bożego Narodzenia czy Czarnego Piątku. To finał Ligi Mistrzów! Jednak co to byłby to za finał bez występu artystycznego i nie mam na myśli udawanych fauli. Pamiętamy przecież EURO 2016 i pokaz umiejętności wciskania play przez Davida Guettę. W tym zaś początek futbolowej gorączki zainicjuje Steve Aoki podczas festiwalu odbywającego się na terenie Cardiff!

W tym roku UEFA stawia na producentów EDM. W Szwecji miał zagrać duet Axwell /\ Ingrosso, ale z szacunku dla ofiar zmarłych w zamachu, występ odwołano. Aoki znany z robienia wielkiego show podczas swojego seta, rozgrzeje publiczność do czerwoności i zapewne dobrze nastroi piłkarzy przed pierwszym gwizdkiem… Jeśli oczywiście trenerzy pozwolą im na udział w tej zabawie. Amerykanin wystąpi dzisiaj o godzinie 20.30 czasu polskiego na Champions Festival.


“Musicie być dzisiaj o 19.30 w Cardiff. Jako gwiazda wieczoru pojawi się Steve Aoki na Pepsi Stage podczas Champions Festival!”

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.