Steve Aoki zapowiedział nową EP-kę!

11 Lip 2016

Steve Aoki zapowiedział
Jeżeli zapytałbym się Was, z kim kojarzy Wam się rzucanie tortem w publiczność i pływanie na pontonie na rękach fanów, to z pewnością odpowiedzielibyście, że chodzi o Steve’a Aokiego. Zakręcony Amerykanin wydał jakiś czas temu utwory z takimi gwiazdami, jak Adam Lambert czy Walk The Moon i trzeba przyznać, że nadal jest w formie. Całkiem niedawno Steve Aoki zapowiedział nową EP-kę o nazwie “4OKI”. Na mini albumie pojawią się, m.in. collaby z takimi gwiazdami, jak: MORTEN, Reid Stefan czy Shaun Frank.

Steve udostępnił już pierwszy utwór, który nosi tytuł “ILYSM” i jest nagrany wspólnie z utalentowanym kanadyjskim duetem Autoerotique. Piosenka ta, to lekkie i przyjemne, future housowe klimaty z bardzo miłym wokalem. Kolejne 3 utwory z EP-ki ukażą się 29 lipca z nakładem wytwórni Aokiego – Dim Mak Records. Jeżeli jesteście fanami twórczości Steve’a, to koniecznie sprawdźcie “ILYSM”.

Warto wspomnieć również o bardzo ciekawym teledysku, za który jest odpowiedzialny David Yarovesky. Każda kolejna piosenka z “4OKI” również otrzyma własny teledysk, który będzie częścią tej samej historii, jednak ze zmienioną narracją/historią.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor