Steve Aoki został wybrany najlepszym DJ-em w USA

11 Wrz 2015

steve-aoki-americas-best-dj-poll-2015-news

Nie przesadzę jeśli napiszę, że codziennie powiększa się grono producentów elektronicznej muzyki. Prawdopodobnie nawet w momencie w którym czytacie ten wpis, jakiś młody człowiek, który odkrył, że ma talent, wrzucił na SoundCloud utwór, który niedługo zostanie odtworzony kilkanaście, a może i kilkadziesiąt tysięcy razy. W związku z tak dużym zainteresowaniem EDM, pojawiają się kolejne plebiscyty, które mają wyłonić “tego najlepszego”. Oczywiście każdy słyszał o DJ Mag TOP 100 DJs, ale nie jest to jedyny konkurs.

Firma Pioneer we współpracy z DJ Times organizuje “America’s Best DJ Poll”. Jak sama nazwa wskazuje, jest to plebiscyt w którym wyłaniany jest najlepszy DJ w USA. Różnica pomiędzy DJ Mag, a tym konkursem jest taka, że głosować mogą jedynie obywatele Stanów Zjednoczonych. Sposób głosowania jest w obu przypadkach jest taki sam, czyli poprzez stronę internetową.

W tym roku wygrał… Steve Aoki! Szczerze mówiąc nie jestem nawet zaskoczony. Nie od dziś wiadomo, że liczy się show, a nie umiejętności. Na tym polu Steve nie ma sobie równych.

“Jestem niesamowicie dumny, że zostałem tegorocznym zwycięzcą. Po pierwsze i najważniejsze, chciałbym podziękować wszystkim fanom, którzy od lat mnie wspierają. Jestem wdzięczny, że nadal mam najlepszych fanów na świecie. Chciałbym podziękować również DJ Times i Pioneer za wsparcie jak i uhonorować wszystkich niezwykłych promotorów, którzy zapraszali mnie na wspaniałe wydarzenia i festiwale w całej Północnej Ameryce. Słowa nie są w stanie wyrazić jak bardzo doceniam tę nagrodę. Nie mogę się doczekać, aby na przestrzeni nadchodzących dziesięcioleci rozwijać swoją pasję jako DJ.” – Steve Aoki

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze dziesięć miejsc wśród których pojawiają się m.in Kaskade, Diplo i Dillon Francis.

1. Steve Aoki

2. Kaskade

3. Diplo

4. Skrillex

5. Claude Von Stroke

6. Dillon Francis

7. Bassnectar

8. Flosstradamus

9. A-Trak

10. Audien

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.