Still Young w wyjątkowy sposób zapowiedzieli swoją nową EP-kę

5 Mar 2016

still-young-finally-ep-news

Śledząc portale społecznościowe, a w szczególności profile producentów i wytwórni, co chwila możemy się natknąć na zapowiedzi nowych dzieł. Zwykle tekst ogranicza się do “Najnowszy utwór od…” plus jakiś obrazek, albo fragment teledysku. Jest to dosyć sztampowe, ale wydaje się niemożliwe, aby codziennie wymyślać ambitne hasła. Właśnie dlatego często brakuje w tym ludzkiego czynnika, a tym samym pasji, która zachęca do zainteresowania się danym kawałkiem.

Warto docenić tych, którym chciało się napisać coś od siebie. Na profilu Still Young pojawiła się zapowiedź ich nowej EP-ki i to nie byle jaka zapowiedź. Duet postanowił wyrazić swoje podejście do tworzenia muzyki oraz podkreślić, że najważniejsza jest dla nich swoboda. Takie warunki zapewnił im Steve Angello, a tym samym Size Records. Mnie osobiście, te kilka szczerych zdań bardziej przekonało do przesłuchania EP-ki niż kolejny teledysk z półnagimi tancerkami. Premiera zapowiedziana jest na 11 marca!

https://www.facebook.com/OfficialStillYoung/posts/919324978188389

“Prawdziwy fakt o Still Young:

Nie tworzymy muzyki dla lajków, nie tworzymy muzyki dla darmowych alkoholi, albo żeby zaspokoić egoistyczne pobudki. Nie umieszczamy, ani nie umieścimy naszych imion na czymś czego osobiście nie kochamy albo w co nie wierzymy. Każdy jeden utwór z naszej EP-ki ‘Finally’ ukazuje nas w wyjątkowy sposób, bez żadnych obaw odnośnie gatunku, tempa czy stylu. Ta EP-ka oddaje uczucia, które towarzyszyły nam podczas procesu tworzenia. Nie pozwolilibyśmy aby jakaś pojedyncza osoba, albo firma zmieniła to lub dyktowała nam co mamy robić. Wspaniale jest mieć kogoś takiego jak Steve Angello/Size Records, kto stoi po naszej stronie i daje nam swobodę tworzenia. Pamiętajcie, aby zawsze żyć w zgodzie ze sobą, i nigdy nie zapominajcie dlaczego kochacie sztukę. Nie jesteśmy w stanie wyrazić jak bardzo Was kochamy, za to że nas wspieracie. TO WY JESTEŚCIE POWODEM, dla którego nasza muzyka jest i będzie prawdziwa.” – Still Young

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.