STMPD RCRDS wyda pierwszy utwór, który nie jest autorstwa Garrixa!

26 Paź 2016

STMPD RCRDS wyda pierwszy utwór
Martin Garrix długo zbierał się do otworzenia własnej wytwórni, ale jak już ruszył, to nie można go zatrzymać! Ostatnio opublikował on, aż siedem swoich utworów, które prawdopodobnie zostaną wydane pod szyldem labelu Garrixa. Mimo, że wydaje się to całkiem sporo, a wszystkie kawałki powstały we współpracy z innymi artystami, to brakowało samodzielnej premiery innego producenta niż znany Holender. No i doczekaliśmy się, bo STMPD RCRDS wyda pierwszy utwór, który nie jest autorstwa Garrixa!

Zapewne spodziewacie się jakiegoś festiwalowego killera albo schematycznego Progressive House. Tutaj jednak niespodzianka! Martin postanowił wydać kawałek wyprodukowany przez LIONE, który nosi nazwę “Leave This Place”. Pierwsze skojarzenia po przesłuchaniu zapowiedzi? Porter Robinson. Wszystkiego się spodziewałem, ale nie tak dojrzałej elektroniki. Premiera już za dwa dni!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.