Subsix, czyli klub 6 metrów pod wodą

19 Cze 2015

subsix-klub-malediwy-news-zdj1

W 2012 roku powstał klub należący do firmy PER AQUUM o nazwie Subsix. Znajduje on się na Malediwach i może i nie byłoby w nim nic wyjątkowego gdyby nie to, że jest ulokowany 6 metrów pod wodą. Mimo i tak dosyć ekstrawaganckiego pomysłu właściciele postanowili odświeżyć jego wygląd. W ten oto sposób powstało jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie możemy bawić się i podziwiać bogactwo Oceanu Indyjskiego. Dostanie się do tego lokalu jest nieco utrudnione. Goście są dostarczani na motorówce do miejsca, gdzie spiralnymi schodami schodzą do baru. Trzeba przyznać, że dla takich widoków warto się pofatygować.

subsix-klub-malediwy-news-zdj2

Nowy wystrój jest niesamowicie przemyślany i zręcznie podkreśla klimat tego wyjątkowego miejsca. Przeszklone ściany, krzesła stylizowane na jeżowce, bar przypominający kształtem małże oraz mieniący się sufit robią piorunujące wrażenie. Jak zawsze pozostaje pytanie, ile kosztuje taka przyjemność? Wbrew pozorom nie jest to coś na co nie może sobie pozwolić zwykły śmiertelnik. Ceny za lunch zaczynają się od 165$ za osobę. Nie jest to mała kwota ale te widoki…

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.