Sukces polskiego aliasu Bounce Inc. Topka serwisu Beatport!

15 Sie 2017

bounce-inc-beatport

„Techno Rocker” to jeden z najczęściej granych utworów w ostatnich miesiącach w polskich klubach. Numer, za którym stoi duet Bounce Inc. oraz Base Attack – polski producent będący twórcą wersji oryginalnej “Techno Rocker”, mającej premierę w roku 2005, zyskał uznanie nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą, zdobywając supporty od między innymi takich aliasów, jak W&W, Yves V czy Afrojack. Warto podkreślić, że również podczas występów Toma Swoona, ten numer jest pozycją obowiązkową.

Dzień po ukazaniu się singla w sklepach internetowych, czyli dokładnie 25 lipca, utwór trafił na listę Beatport Top 100 w dziale Electro House. Przez 5 dni – od 31 lipca do 4 sierpnia – numer zajmował w notowaniu ostatnie miejsce podium, czyli pozycję trzecią. 11 sierpnia „Techno Rocker” zajął 2 miejsce, wyprzedzając tym samym Tiesto i jego nagranie „Boom”. Warto przypomnieć, że inny utwór naszych rodaków – „Hope”, powstały we współpracy z niemieckim duetem Twoloud – w 2015 roku zajął w tym samym notowaniu 3 miejsce. Wtedy też mogliśmy mówić o sukcesie, ponieważ numer został wydany przez holenderskiego giganta, jakim jest Spinnin’ Records. Jeszcze raz gratuluję sukcesu Adrianowi, Hubertowi oraz Andrzejowi. Oby takich sukcesów na koncie polskich wykonawców było jak najwięcej!

Link do wykresu, który przedstawia plasowanie się utworu na liście Beatport od dnia jego wydania: bptoptracker.com/track/techno-rocker-original-mix/9531736

Autor: Maks Klimek

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.