Sunrise Festival 2016 – EDX kolejną gwiazdą z line-upu!

15 Mar 2016

sunrise-festival-2015-wszystkie-sety

Tegoroczna edycja Sunrise Festival zapowiada się coraz lepiej! Już teraz wiemy, że w dniach 22-24 lipca, w Kołobrzegu wystąpią m.in. NERVO, Steve Angello, KSHMR i Michael Calfan. Organizatorzy po raz kolejny udowadniają, że jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce. Jeśli chcecie poczuć atmosferę prawdziwego festiwalu EDM, to w naszym kraju to jest najlepszy wybór. Dodatkowym plusem są ceny biletów, które są stosunkowo niskie.

Nadrabiając najnowsze informacje, w ostatniej fazie do line-upu dołączyli: KSHMR, Head Hunterz, Shermanology, MAKJ. Takie są oficjalne dane, jednak przypadkiem trafiłem na ciekawy wpis na Twitterze. Okazuje się, że wyciekła informacja o jednym z producentów, który w lipcu odwiedzi Kołobrzeg. Mowa tutaj o EDX, który odpowiada za takie hity, jak “Breathin'”, “Missing”, czy fantastyczny remix “Show Me Love”. Myślę, że informacja ta ucieszy wszystkich fanów Progressive House i Deep House, bowiem artysta ten porusza się w kręgu tych gatunków. Jeśli zastanawialiście się nad zakupem biletów na Sunrise Festival, to jest dobry powód, aby tego dokonać. Poniżej znajdziecie screeny z potwierdzeniem.

edx-sunrise-festival-2016-news4

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.