Sunrise Festival 2016 – Jauz, Quintino, VINAI i EDX dołączyli do line-upu!

sunrise-festival-2016-line-up-2-news

Organizatorzy Sunrise Festival dali nam chwilę na złapanie oddechu po pierwszych oficjalnie ogłoszonych artystach, którzy w lipcu odwiedzą Kołobrzeg. Do R3haba, Nervo, Martina Solveiga, Steve’a Angello, Michaela Calfana, Joe Stone’a, KSHMR-a, Headhunterz, MAKJ-a i Shermanology dołączyło czterech nowych producentów. Mowa tutaj o Quintino, VINAI, EDX i Jauzie. Szczególnie cieszy mnie obecność dwóch ostatnich aliasów, z czego informacja o EDX wyciekła już jakiś czas temu.

Patrząc na ujawnione do tej pory nazwiska mam wrażenie, że line-up będzie mieszanką popularnych elektronicznych brzmień i pewnej dozy ryzka związanej z mniej popularnymi artystami. Niby nic odkrywczego, ale być może organizatorzy zaskoczą nas wschodzącymi gwiazdami EDM, tak jak teraz uczynili to z Jauzem. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej!

1. Quintino

Quintino to holenderski dj i producent, który od dawna dostarcza największe festiwalowe przeboje electro house. To właśnie on jest jednym z artystów, który stoi za sukcesem wielkiego festiwalowego hitu „EPIC“. Od tamtej pory Quintino nie zwolnił tempa. Ostatnie numery takie jak „Unbroken“, „Devotion“ i najnowszy „Freak“ rozbujają każdy imprezowy parkiet. Miło nam poinformować, że scenę na parkingu w tym roku odwiedzi Quintino w sobotę 23 lipca!

sunrise-festival-2016-quintino

2. Jauz

Jauz to obecnie jedno z najciekawszych nazwisk nowoczesnej muzyki tanecznej na świecie. Pochodzi z Los Angeles i uważa, że w muzyce nie ma granic. Jego utwory to wybuchowy miks bass i future house z domieszką edmu i trapu. Pełnego rozpędu jego karierze nadały dwa popisowe nagrania „Feel The Volume“ i „Rock The Party“. JAUZ wystapi na Sunrise Festival w sobotę 23 lipca!

sunrise-festival-2016-jauz

 

3. VINAI

VINAI to dwójka braci, którzy pochodzą z Włoch. VINAI to duet, który przyczynił się do wielkiego rozgłosu „EDM“ na świecie. To właśnie oni stoją za największymi festiwalowymi hitami, takimi jak „Raveology“ czy „How We Party“ z R3habem. Na Sunrise Festival wystąpią po raz pierwszy. To będzie z pewnością jeden z najbardziej energetycznych setów tej edycji!

sunrise-festival-2016-vinai

4. EDX

EDX na scenie muzycznej jest od dawna. Słynie z niesamowitych aranżacji house’owych po które do swoich setów sięgają największe gwiazdy tego gatunku. Jego przebojowy remiks „Show Me Love“ to jeden z najchętniej kupowanych utworów w roku ubiegłym na beatporcie, a najnowszy „Missing“ można usłyszeć również w radiach na całym świecie. EDX wystąpi po raz pierwszy w Kołobrzegu.  Oczywiście na scenie w Amfiteatrze już w piątek 22 lipca!

sunrise-festival-2016-edx

Zdjęcie: facebook.com/gromyszcom

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.