Sunrise Festival 2016 – Już jutro rusza sprzedaż biletów!

sunrise-festival-2016-bilety-news

Czy w Polsce odbywa się festiwal EDM na światowym poziomie? Jasne, że tak! W Kołobrzegu, w dniach 22-24 lipca odbędzie się Sunrise Festival, czyli największa tego typu impreza w naszym kraju. Z roku na rok, organizatorzy dają z siebie wszystko i stawiają sobie coraz wyżej poprzeczkę. Zeszłoroczny line-up mógł przyprawić o zawrót głowy! Mogliśmy usłyszeć takie gwiazdy, jak: Nervo, Oliver Heldens, Tchami, Sander van Doorn czy Steve Aoki. Wydarzenie odniosło olbrzymi sukces, a co za tym idzie, w tym roku czeka nas kolejna dawka elektronicznych brzmień spod szyldu Sunrise Festival.

Już jutro rusza sprzedaż biletów na tegoroczną edycję Sunrise Festival. Od godziny 12:00, na oficjalnej stronie SunriseFestival.pl będziecie mogli zakupić upragnioną wejściówkę. Z aktualnie dostępnych informacji wynika, że płatności będzie można dokonać kartami Visa i MasterCard oraz tradycyjnym przelewem (tylko z polskich banków!). Dokładne ceny biletów znajdziecie na grafice poniżej, natomiast pierwsi artyści z line-upu zostaną ogłoszeni już jutro.

sunrise-festival-2016-bilety-ceny-1

https://www.facebook.com/sfmdt/videos/10153389342686404

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.