Sunrise Festival 2016 – Pierwsze gwiazdy z line-upu!

sunrise-festival-2016-plan-rozwoju-news

Kampania związana z największym polskim festiwalem EDM ruszyła pełną parą. Organizatorzy Sunrise Festival rozpoczęli sprzedaż pierwszej puli biletów, gdzie za 3-dniowy karnet przyjdzie nam zapłacić tylko 280zł. Część osób obawiała się, że tak niskie ceny biletów mogą oznaczać skromniejszy line-up. Tak się jednak nie stało, bo zgodnie z obietnicą, znamy pierwsze gwiazdy, które wystąpią w dniach 22-24 lipca w Kołobrzegu.

Już teraz wiemy, że na Sunrise Festival usłyszymy R3haba, Nervo i Martina Solveiga! Myślę, że żadnej z tych osób nie trzeba przedstawiać. Skład w żaden sposób nie wygląda na ubogi i miejmy nadzieję, że to dopiero początek długiej listy. W zeszłym roku mogliśmy zobaczyć na żywo wszystkich trzech czołowych przedstawicieli nurtu Future House, czyli Don Diablo, Olivera Heldensa i Tchamiego. Czy w tym roku również zawitają do Kołobrzegu? Oby tak!

1. R3hab

R3hab to jeden z najprężniej rozwijających się artystów na scenie EDM. Jego single i remiksy obejrzano i odsłuchano ponad 200,000,000 razy na platformach YouTube i Spotify, a ubiegłoroczny hit „TIGER“ z dwójką polaków (Skytech i Fafaq) był jednym z najchętniej granych utworów w trakcie festiwalowego sezonu na świecie. O tego artystę pytaliście nas wielokrotnie mailowo.  Mamy przyjemność ogłosić, że sceną na parkingu w sobotę 23 lipca zatrzęsie właśnie on – R3hab!‬

sunrise-festival-2016-r3hab

2. Nervo

NERVO to niekwestionowane liderki, jeśli mówimy o kobietach na scenie EDM. To ich koncerty wyprzedają się po brzegi, a kilkudziesięciotysięczna publiczność śpiewa ich wielkie klbowe hity. Te dziewczyny są uwielbiane przez Polskę (z wzajemnością), czego najlepszym dowodem jest gorące przywitanie, jakie otrzymują od Was na naszym festiwalu. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z faktu, że siostry NERVO wystąpi po raz kolejny na Sunrise Festival w Kołobrzegu!

sunrise-festival-2016-nervo

3. Martin Solveig

Martin Solveig to francuski dj i producent, który jest weteranem muzyki House. Znamy go ze świetnych przebojowych utworów takich jak: „Hello“, „The Night Out“, „C’est la Vie“ i fenomenalnego „Intoxicated“. Ten charyzmatyczny francuski dj wystąpi w Kołobrzegu po raz pierwszy.Oczywiście będzie gościem sceny w Amfiteatrze!

sunrise-festival-2016-martin-solveig

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.