Sunrise Festival 2016 – Zobacz przygotowania do imprezy!

Sunrise Festival 2016
W piątek rozpocznie się Sunrise Festival 2016. Do nadmorskiego kurortu zjadą wielkie gwiazdy muzyki elektronicznej i blisko 100 tysięcy uczestników. Sprawdź jak będzie prezentować się scena na parkingu!

Za kilka dni rozpocznie się 14 edycja festiwalu Sunrise w Kołobrzegu. Sympatycy tej imprezy mogą przygotować się na niesamowite doznania. Festiwal rozpoczyna się w piątek i potrwa aż do niedzieli. W ostatni dzień festiwalu, jak zwykle, uczestnicy przeniosą się o poranku na After Party na plazy przy Kamiennym Szańcu, by później posłuchać największych klasyków Sunrise Festival z udziałem ATB, DJ’a Krisa i innych w Amfiteatrze. Od kilku dni do Kołobrzegu zjeżdzają tiry ze sprzętem scenicznym z całej Polski. Organizatorzy przygotowują ogromne multimedialne sceny, z których jak fontanna będą tryskać efekty sceniczne. Przedstawiamy kilka fotografii efektów pracy po 4 dniu budowy sceny na parkingu. Wygląda imponująco!

Więcej informacji już wkrótce.
www.facebook.com/sfmdt

Ostatnie bilety na piątek zamówisz na:
www.bilety.sunrisefestival.pl

produckja dzien 1 3 produkcja dzien 1 1 produkcja dzien 1 2 produkcja dzien 1 produkcja dzien 2 produkcja dzien 4

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.