Sunrise Festival 2016 – Steve Angello, Michael Calfan i Joe Stone potwierdzili obecność!

sunrise-festival-2016-line-up-2-news

Jeśli ktoś ma wątpliwości co do jakości tegorocznej edycji Sunrise Festival, to kolejne trzy aliasy z line-upu skutecznie je rozwieją. Nie mam pojęcia w jaki sposób organizatorzy są w stanie sfinansować występy takich gwiazd, przy jednocześnie tak niskich cena biletów, ale chwała im za to!

Do Nervo, R3haba i Martina Solveiga dołączyli Michael Calfan, Joe Stone i Steve Angello. Myślę, że szczególnie ten ostatni zasługuje na uwagę, bo nie jest to typowa gwiazda EDM. Jego niedawno wydany album “Wild Youth”, to potężna dawka elektronicznej muzyki, która wyróżnia się na tle festiwalowych hitów. Taka odmiana brzmień w trakcie imprezy, to zdecydowany plus dla całego wydarzenia. Jestem pozytywnie zaskoczony i oby tak dalej!

1. Steve Angello

Steve Angello jest żywą legendą muzyki elektronicznej na świecie. W swoim dorobku ma niezliczoną ilość utworów, które wyznaczały trendy w muzyce House przez długie lata. To właśnie on i jego dwóch przyjaciół stworzyli legendarne trio „SHM” na punkcie których świat dosłownie zwariował. Dzisiaj Steve komponuje muzykę pod własnym nazwiskiem i jest w trakcie wydania autorskiego albumu. Pragniemy poinformować, że STEVE ANGELLO wystąpi na Sunrise Festival w piątek 22 lipca!

sunrise-festival-2016-steve-angello

2. Michael Calfan

Michael Calfan to kolejny z francuskich producentów, który wyszedł przed szereg ze swoją muzyką. Karierę zaczął od świetnego Ressurection, a osiągnięcia w postaci najlepiej sprzedających się utworów w sieci za sprawą „Prelude“, „Treasured Soul“ czy najnowszego hitu ” Nobody Does It Better” sprawiły, że jego obecność w Amfiteatrze jest wskazana.

sunrise-festival-2016-michael-calfan

3. Joe Stone

Joe Stone wystąpi na Sunrise Festival 2016! Jego wielki przebój “The Party” trafił do serc miłośników house’owych brzmień na całym świecie. Od tego czasu Joe pojawia się na najlepszych festiwalach i w najlepszych klubach. Po wielkim sukcesie singla ” The Party”, długo nie trzeba było czekać, aby Joe potwierdził, że jest doskonały w tym co robi. Utwór “Man Enough” wydany w Spinnin’ Records szybko zdobywa fanów i to już pewne, że usłyszycie go w Kołobrzegu.

sunrise-festival-2016-joe-stone

Zdjęcie: facebook.com/gromyszcom

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.