Sunrise Festival 2016 – Oficjalna zapowiedź!

4 Lip 2016

Sunrise Festival
Już za niecały miesiąc odbędzie się 14 edycja Sunrise Festival w Kołobrzegu. Między 22 a 24 lipca Kołobrzeg zamieni się w światową stolicę muzyki tanecznej. Gwiazdami tegorocznej edycji są – Steve Angello, ATB, NERVO, Martin Solveig, R3hab i KSHMR.

Nadchodząca edycja festiwalu Sunrise w Kołobrzegu zapowiada się równie imponująco jak w latach ubiegłych. Do nadmorskiego kurortu przylecą gwiazdy muzyki klubowej, a potężna multimedialna scena będzie zapierać dech w piersiach. Festiwal zostanie zorganizowany na terenie Amfiteatru i przynależącego parkingu, tuż obok dzielnicy uzdrowiskowej w Kołobrzegu. Na powierzchni ponad 25,000m2 powstaną wielkie, multimedialne sceny oraz miasteczko festiwalowe dla tysięcy fanów z całego świata, którzy przyjadą świętować 14 edycję festiwalu.

Sympatycy Sunrise mogą przygotować się na niesamowite doznania. Festiwal potrwa aż trzy dni. Rozpocznie się w piątek 22 lipca a zakończy w niedzielę 24 lipca. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają, że na nadchodzącej edycji, ponownie zostaną wyudowane ogromne multimedialne sceny, z których jak fontanna będą tryskać efekty sceniczne. Scenografię w Amfiteatrze wzbogacą futurystyczne wizualizacje wyświetlane w technice wideo mappingu. W piątek i sobotę zaplanowano również potężny pokaz pirotechniczny BURN FIRE SHOW, który rozjaśni niebo nadmorskiego kurortu w trakcie koncertów.

W roku ubiegłym największą publikę przed sceną zgromadził amerykański showmen STEVE AOKI, kórego występ był jak koncert rockowego bandu. Maksymalna dawka pozytywnej energii oraz muzyczna rozkosz dla jego fanów. W tym roku nie będzie inaczej.

Line-up tegorocznej edycji jest ponownie wyborny. Na dwóch scenach pojawią się światowej sławy nazwiska, których muzyka zabrzmi na najnowocześniejszym nagłośnieniu na rynku. Uczestnicy w ciągu trzech dni będą mogli posłuchać na żywo m.in takie gwiazdy jak szwedzka legenda muzyki klubowej – Steve Angello (ex. Swedish House Mafia), niesamowity australijski duet biźniaczek NERVO, francuski gigant house’owej muzyki Martin Solveig, którego utwory królują na całym świecie, eskperci od EDM’u – R3hab i KSHMR oraz legenda muzyki klubowej ATB, którego koncert został zaplanowany w niedzielę. Dotychczas na Sunrise wystąpili m.in David Guetta, Armin van Buuren czy Tiesto.

Nieziemska atmosfera, która panuje na Sunrise Festival jest jak najbardziej wykwintna potrwa na świecie, próbując jej raz, chcesz czuć jej smak już na zawsze. Potwierdzają to filmy z festiwalu z lat ubiegłych i kilkadziesiąt tysięcy fanów, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Zapraszamy w przyjemną okolicę nad polskim morzem, gdzie co roku powstaje festiwal na skalę światową. Ostatnie bilety można zamówić na stronie organizatora: www.sunrisefestival.pl

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.