Sunrise Festival 2017 – Galantis i Malaa dołączają do line-upu!

sunrise-festival-2016-sety

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Organizatorzy ujawniają nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią w Kołobrzegu dla dziesiątek tysięcy fanów muzyki elektronicznej. Na jubileuszowej edycji festiwalu zadebiutują Galantis i Malaa. Ostatnie bilety jeszcze w sprzedaży!

22_galantis-min

Galantis to duet szwedzkich producentów i DJ-ów – Christiana Karlssona i Linusa Eklöwa, których muzyczne drogi przecięły się w legendarnym studio Robotberget w Sztokholmie. Wcześniej, panowie skupiali się na indywidualnych sukcesach i produkowaniu przebojów dla największych gwiazd sceny pop – Linus pod pseudonimem Style of Eye współpracował z Usherem, Kylie Minogue i Lily Allen, Christian jako Bloodshy przyczynił się do sukcesów Britney Spears, Kylie Minogue, Madonny, Jennifer Lopez, Katy Perry i Kelis. Pomysł współpracy narodził się po tym, gdy Linus zremiksował przebój „Animal” – zespołu Christiana Miike Snow, a pomiędzy muzykami narodziła się trwająca do dzisiaj przyjaźń. Pierwszy singiel Galantis „You” wydany w 2013 roku oczarował scenę EDM z samym Tiesto na czele, który stworzył oficjalny remiks tego utworu, a kolejne przeboje „Runaway (U&I)“ oraz „No Money“ są nadal bardzo często puszczane w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Galantis wystąpią na żywo w sobotę 22 lipca na Sunrise Festival 2017.

21_malaa-min

Malaa to jedna z największych zagadek światowej sceny muzyki tanecznej. Wszyscy znają jego utwory, ale nikt nie zna jego tożsamości. Pierwszy raz o tym paryskim DJ-u usłyszeliśmy za sprawą legendy Future House – Tchamiego, który w swoich setach często sięgał po „Notorious”, utwór wydany w jego wytwórni Confession. Głęboki bas i precyzyjne uderzenia perkusji były tak charakterystyczne dla Tchamiego, iż fani przekonani byli, że jest to jego nowy singiel. Tchami oczywiście wszystkiemu zaprzeczył, a pikanterii sprawie dodał DJ Snake, który w Internecie ochoczo wypowiadał się o zagadkowym artyście. Malaa, twórca wspomnianego „Notorious” i „Prophecy” wystąpi w Kołobrzegu już 21 lipca, pierwszego dnia Sunrise Festival 2017, na scenie w Amfiteatrze.

Bilety na piątek i sobotę wyprzedały się w mgnieniu oka. Ostatnie dostępne bilety na trzeci dzień festiwalu, tj. niedzielę 23 lipca można zamówić na stronie organizatora: www.sunrisefestival.pl

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.