Sunrise Festival 2017 – Quintino i Nervo zawitają do Kołobrzegu!

sunrise-festival-2016-line-up-2-news

Jubileuszowa edycja Sunrise Festival zapowiada się wyjątkowo – obok zapowiedzianych już Dimitri Vegas & Like Mike i Armina van Buurena, na scenie kołobrzeskiego amfiteatru wystąpią nieziemsko utalentowane bliźniaczki Nervo oraz Quintino.

21_nervo-min

Nervo to DJ-ski duet nieziemsko utalentowanych bliźniaczek pochodzących z dalekiej Australii. Światową sławę przyniosły im utwory napisane i wyprodukowane dla gwiazd z popowego topu – Kylie Minoque, The Pussycat Dolls czy Miley Cyrus, a ukoronowaniem ich kariery było zdobycie nagrody Grammy za napisany dla Davida Guetty i Kelly Rowland hit „When Love Takes Over” i wypuszczenie wielkich przebojów wraz z Afrojackiem i Dimitri Vegas & Like Mike „The Way We See The World“ oraz R3habem i Ummetem Ozcanem „ Revolution”. Sensacją okazał się również ich debiutancki album „Collataral“ na którym znalazł się hit „Hold On“, przez dwa tygodnie numer jeden listy „Dance Club Songs“ amerykańskiego Billboardu. Dziewczyny doskonale radzą sobie nie tylko w studio, ale także grając na żywo przed klubową i festiwalową publicznością, o czym z pewnością mogli przekonać się wszyscy uczestnicy Sunrise Festival. Duet Nervo będzie można ponownie zobaczyć i posłuchać w akcji w piątek 21 lipca na scenie na parkingu.

22_quintino-min

Quintino to holenderski DJ i producent, którego niezwykły talent odkrył oraz rozwinął legendarny Laidback Luke. Utalentowany uczeń bardzo szybko przerósł swojego mistrza i w roku 2016 znalazł się na 32 miejscu zestawienia Top100 magazynu DJ Mag. Quintino na szerokie wody sceny EDM wypłynął w roku 2009 remiksem „Rap Das Armas” Cidinho & Doca’s, a swoje umiejętności potwierdził festiwalowym hitem „EPIC” i królującymi w ostatnim sezonie na parkietach „Baldadig“ (z Hardwellem) „Unbroken“ (z Yvesem V), „Devotion“ czy „Freak“ (z R3habem). Debiutancki występ Quintino na ubiegłorocznym Sunrise Festival porwał do tańca całą scenę na parkingu. Czy w tym roku będzie podobnie? Przekonacie się o tym 22 lipca, w drugim dniu festiwalu.

Ostatnie dostępne bilety na trzeci dzień festiwalu, tj. niedzielę 23 lipca można zamówić na stronie organizatora: www.sunrisefestival.pl.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.