Sunrise Festival 2018 – Malaa, Fedde le Grand, Timmy Trumpet i wielu innych dołączają do line-upu!

Organizatorzy Sunrise Festival ogłosili kolejne siedem gwiazd, które wystąpią w tym roku w Kołobrzegu. Do zapowiedzianych wcześniej, Axwell /\ Ingrosso, DJ Snake, Alesso, Don Diablo, Robin Schulz, Sunnery James & Ryan Marciano oraz Vini Vici, dołączają Timmy Trumpet, Bassjackers, Brohug, Fedde le Grand, Throttle oraz Malaa. Poniżej znajdziecie szerszy opis każdego z artystów oraz link do pre-rejestracji!

Zarezerwuj bilet: http://bit.ly/SFbilety

Zapraszam do grupy Sunrise Festival: facebook.com/groups/sunrisefestivalwyjazd

Timmy Trumpet, to australijski artysta, który swoją karierę na scenach EDM rozpoczął od… grania na trąbce. Jego pasja, muzyczne mistrzostwo oraz niezwykła łatwość w tworzeniu melodii sprawiły, że szybko stał się stałym bywalcem DJ-skich występów na Ibizie i w końcu postanowił sam zostać producentem. Nie musimy chyba dodawać, że momentalnie dostał się do wielkiej czołówki reprezentantów sceny EDM. Jego pierwszym międzynarodowym hitem solowym był utwór „Freaks“ wydany w 2014 roku. Kolejnymi utworami, które zrobiły zamieszanie na rynku były „Toca“ z Carnagem i KSHMR’em oraz „Party Till We Die“ z MAKJ’em. Timmy Trumpet wystąpi po raz pierwszy przed kołobrzeską publicznością na scenie na parkingu w drugim dniu Sunrise Festival 2018.

Bassjackers, to prywatnie przyjaciele, zawodowo partnerzy. Żywe legendy holenderskiej sceny EDM-u władające konsoletą z z niezwykłą maestrią. Ich klubowe rakiety, takie jak „Savior“, „Memories“ czy „Pillowfight“ zawsze trafiają do celu i porywają do tańca wszystkich bez wyjątku. Bassjackers zamierzają przetestować moc nagłośnienia Sunrise Festival 2018 już w piątek 27 lipca na scenie na parkingu przy okazji debiutując przez kołobrzeską publicznością.

Brohug, to więcej niż producenckie trio ze Szwecji, to styl… muzyczny broHouse. Dziki, momentami nawet mroczny, ale jednocześnie wzbogacony w funkowe bity, porywający do tańca, nawiązujący do korzeni elektronicznej muzyki tanecznej i podbijający sceny klubowe na całym świecie. Brohug to projekt stworzony w zaciszu studyjnego kompleksu w Szwecji przez dwójkę braci i Huggy’go (stąd właśnie nazwa Brohug), znani z mistycznego kawałka „Papparazi” i remiksu „Falling”. Warto doświadczyć nowego z Brohug, tym bardziej, że szwedzkie trio będzie gościem Sunrise festival 2018 i wystąpi 28 lipca na scenie na parkingu.

Fedde Le Grand, to przedstawiciel holenderskiej sceny klubowej. Swoją pasję do muzyki klubowej zmienił w sposób na życie spędzając każdą chwilę w studio w Utrechcie, gdzie powstały jego wielkie przeboje: „Put Your Hands Up For Detroit“, legendarne „Let Me Think About It“ z Idą Corr czy klubowy „Metrum“. Fedde to nie tylko utalentowany producent, ale również świetny promotor, który w swojej wytwórni Flamingo Recordings wypromował artystów takich jak Nicky Romero czy Deniz Koyu. Określany zgodnie przez bywalców Sunrise Festival honorowym rezydentem Amfiteatru powróci do Kołobrzegu pierwszego dnia festiwalu.

Throttle, to jedno z najciekawszych nazwisk na scenie klubowej i hipnotyzujący talent, którego niesamowity rozwój śledzimy z wypiekami na twarzy. Jego kariera muzyczna zaczęła się w wieku 8 lat, kiedy to rozpoczął naukę gry na gitarze.  Solidne podstawy pozwoliły młodemu muzykowi na zbudowanie bogato wyposażonego warsztatu muzycznego i rozpoczęcie produkcji pierwszych elektronicznych bitów. Już jako nastolatek Throttle produkował kawałki o niebagatelnym potencjale i jedynie kwestią czasu był moment, w którym usłyszy o nim cały świat. Moment ten nadszedł oczywiście szybciej niż się spodziewaliśmy – Throttle wygrał bowiem konkurs na remiks dla Louis La Roche, a następnie wyprodukował singiel „Reasons” będący częścią Project 46 i goszczący przez ponad tydzień na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się utworów Beatport. Throttle na swoim koncie ma dzisiaj wspólne utwory z Oliverem Heldensem czy Galantis i radiowy przebój „Hit The Road Jack“. Zadebiutuje w Kołobrzegu w pierwszym dniu Sunrise Festival na scenie na parkingu.

Malaa, to ciemna strona elektronicznej sceny tanecznej, tajemniczy producent i DJ ukrywający się zawsze pod ciemną kominiarką. Wiemy o nim jedynie to, że pochodzi z Paryża, że należy do Pardon My French, i że jego muzykę w przeciwieństwie do jego personaliów zna cały świat. Głęboki bas, mroczne melodie, końska dawka klubowej perkusji to nieodzowne składowe utworów Malaa, przemawiające w jego imieniu lepiej niż zespół ekspertów ds. PR. Malaa sukcesywnie buduje swoją markę występując na największych scenach festiwalowych i wydając intrygujące kawałki takie jak “Notorious”, “BelleVille” czy “Prophecy” z Tchamim. Tajemniczy gwiazdor wystąpi na Sunrise Festival 2018 na scenie w Amfiteatrze już pierwszego dnia Festiwalu.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.