Sunrise Festival 2019 – ANTS Stage prosto z Ibizy!

Prosto ze słynnej Ibizy, do Podczela zawita znany cykl imprez “ANTS”! Już pierwszego dnia Sunrise Festival 2019 będziemy mogli usłyszeć muzykę House w najlepszym wydaniu. NA scenie “ANTS” wystąpią Nic Fanciulli, Steve Lawler, Solardo, Andrea Oliva oraz Francisco Allendes b2b Uner. Bilety na Sunrise Festival 2019 możecie kupić tutaj: bilety.sunrisefestival.pl

Nic Fanciulli

Jego imię i nazwisko to istny synonim technicznej muzyki elektronicznej. Brytyjczyk rokrocznie jest do znalezienia w czołowych klubach na Ibizie, takich jak Ushuaia, Hi czy Pacha.
Największym hitem Nica jest słoneczne i plażowe “Movin’ On” z 2012 roku, jednak na co dzień jego stylistyka jest nieco bardziej mroczna. Dodatkowo producent ma na koncie nominację do nagrody Grammy, co samo za siebie sugeruje, że nie mamy do czynienia z byle kim! W zeszłym roku zachwycił publiczność sceny Dark Stage, dlatego po prostu musieliśmy zaprosić tego pana ponownie! Nic Fanciulli wystąpi na scenie ANTS 19 lipca podczas Sunrise Festival 2019.

Strona: http://www.nicfanciulli.com
Facebook: https://www.facebook.com/nicfanciulli
Instagram: https://www.instagram.com/nicfanciulli

Steve Lawler

Brytyjski DJ i producent, którego początki kariery sięgają końcówki ubiegłego wieku. Zainspirowany takimi zespołami jak The Doors czy Depeche Mode zaczął tworzyć kompozycje wyróżniające się niepodrabialnym nastrojem. Lata doświadczenia w branży muzycznej są niezwykle odczuwalne zarówno w tech house’owych utworach Steve’a jak i w jego setach, które gwarantują wrażenia nie do usłyszenia u nikogo innego. Jest wielokrotnym laureatem prestiżowej nagrody DJ Awards. Od 12 lat jest właścicielem labelu Viva Music, w którym serwowane są naprawdę znakomite techowe kąski. Steve Lawler zaprezentuje swoje fenomenalne show na scenie ANTS pierwszego dnia Sunrise Festival.

Strona: https://djstevelawler.com
Facebook: https://www.facebook.com/DJSteveLawlerOfficial
Instagram: https://www.instagram.com/djstevelawler

Solardo

Duet z Manchesteru, który bardzo szybko osiągnął ogromny sukces na scenie muzyki Tech House. W trakcie swojej wędrówki na szczyt zdołali już zaprezentować się na największych światowych eventach, odwiedzić audycję Essential Mix w BBC Radio 1, a także umieścić swoje single na czołowych pozycjach list sprzedaży Beatport.
Występy Solardo cechują się niezwykłą atmosferą oraz specyficznym charakterem, który przyciąga nawet największych malkontentów. W tym roku zaprezentują swoje zjawiskowe show po raz pierwszy w Polsce właśnie na Sunrise Festival. Zapraszamy już 19 lipca na wypełnioną undergroundowym graniem scenę ANTS.

Strona: https://www.solardo.net
Facebook: https://www.facebook.com/solardomusic
Instagram: https://www.instagram.com/solardosound

Andrea Oliva

Andrea Oliva już jako trzynastolatek łapał muzyczną zajawkę jako pracownik sklepu muzycznego i właśnie dzięki temu miejscu pracy miał dostęp do najświeższych muzycznych propozycji z całej Europy. To bardzo mu pomogło w karierze DJa, która bardzo szybko wyszła poza rodzinną Szwajcarię. Od 2004 roku można go znaleźć na Ibizie, natomiast pod banderą ANTS – pod którą zobaczymy go także na Sunrise Festival – występuje od 2013 roku. Jest regularnym gościem największych światowych festiwali, na których pokazuje pełnię swojego Tech House’owego kunsztu. Tego samego możemy spodziewać się już 19 lipca w Podczelu!

Strona: https://www.andreaolivamusic.com
Facebook: https://pl-pl.facebook.com/andreaolivaofficial
Instagram: https://www.instagram.com/andreaoliva1

Francisco Allendes b2b Uner

Bardzo lubimy występy B2B, dlatego do lineupu dokładamy kolejny z nich. Tym razem będziemy świadkami prawdziwej mieszanki wybuchowej – no bo co innego możemy otrzymać, kiedy połączymy chilijski temperament mającego niemal dwie dekady doświadczenia Francisco Allendesa i hiszpańskie klimaty będącego w branży od niewiele ponad dekady Unera, którego możecie znać z soundtracku do filmu “DJ”? Panowie bardzo dobrze znają się z imprez na Ibizie i lubują się w plażowym, pełnym technicznego vibe’u graniu na poziomie. Obydwaj są rezydentami ANTS – najpopularniejszej undergroundowej serii imprezowej na Białej Wyspie. W ramach Sunrise Festival 2019 zobaczymy ich podczas pierwszego dnia imprezy – a jakże – na scenie ANTS.

Strona: https://www.franciscoallendes.net / http://unermusic.com
Facebook: https://www.facebook.com/djfranciscoallendes / https://www.facebook.com/unermusic
Instagram: https://www.instagram.com/allendes / https://www.instagram.com/unermusic

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.