Sunrise Festival 2019 – Poznaliśmy ceny biletów i noclegu w SunCity!

Sunrise Festival odkrywa pierwsze karty związane z tegoroczną edycją imprezy. Najpierw poznaliśmy pierwsze gwiazdy, które wystąpią w Kołobrzegu, a teraz zostały ujawnione ceny biletów i noclegu w SunCity. Jeśli nie śledziliście na bieżąco informacji, to wyjaśniam, że SunCity to miasteczko wybudowane na potrzeby festiwalu, które zawiera w sobie kilka opcji noclegu o różnym standardzie. Przejdźmy do konkretów, czyli cen!

Od 1 marca, około południa, startuje sprzedaż pierwszej puli, która będzie dostępna do wyczerpania lub do końca miesiąca. Standardowe bilety na piątek i niedzielę kosztują po 220 zł, natomiast na niedzielę 250 zł. Karnet na wszystkie trzy dni, to wydatek rzędu 630 zł, czyli w ten sposób oszczędzamy 60 zł w porównaniu do oddzielnego zakupu wejściówek. Bilety VIP to dużo droższa opcja, a poszczególne ceny znajdziecie poniżej.

Bilety na Sunrise Festival 2019: sunrisefestival.pl

Oprócz cen biletów, poznaliśmy również ceny noclegu w SunCity. Od razu tutaj zaznaczam, że podane ceny zawierają w sobie 3 dniowy karnet na Sunrise Festival oraz wstęp do miasteczka już 18 lipca i wymeldowanie 23 lipca. Tutaj dodam, że właśnie 18 lipca odbędzie się wyjątkowe Pre-Party ze specjalną sceną, właśnie dla mieszkańców SunCity.

– Najtańsza opcja, to 1010 zł od osoby – jest to miejsce na polu namiotowym z własnym namiotem
– Opcja standard, to również miejsce na polu namiotowym, ale z przygotowanym przez organizatorów namiotem z wyposażeniem
– Opcja premium, to namiot TIPI z wyposażeniem, dla minimum dwóch osób
– Najdroższa opcja, to domki letniskowe VIP, które wymagają wejściówek VIP, a cena wynajmu domku jest możliwa od uzyskania poprzez kontakt na specjalny adres e-mail

Sunrise Festival 2019, to zupełnie nowa lokalizacja, dużo większy teren, aż 5 scen, baza noclegowa i gastronomiczna oraz pełne muzyczne bogactwo. Już teraz wiemy, że w Kołobrzegu wystąpią, m.in. Armin van Buuren, The Chainsmokers oraz Tchami x Malaa, a to dopiero początek! Przed nami wiele emocji i niezapomnianych przeżyć, których dostarczy nam Sunrise Festival.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.