Sunrise Festival 2019 – Dojazd busami prosto na festiwal!

Przełomowa edycja Sunrise Festival przed nami. Po 16 latach spędzonych w kołobrzeskim amfiteatrze wydarzenie przenosi się kilka kilometrów dalej, a dokładniej do Podczela. Ci, którzy nie zamieszkają na terenie imprezy – czyli w miasteczku SunCity – będą musieli skorzystać z transportu.

Wychodząc Wam naprzeciw przygotowaliśmy komfortową ofertę komunikacji między Podczelem, a okolicą. Jedną z wielu możliwości dojazdu na imprezę będzie przejazd wygodnymi busami. Uruchomimy 12 linii, które będą dowoziły uczestników imprezy przed bramy festiwalu oraz odwoziły po zakończonej zabawie każdego dnia Sunrise 2019. Busy będą jeździły z i do Koszalina, Mielna, Kołobrzegu, Grzybowa i Dźwirzyna. Do wyboru jest wiele tras i godzin odjazdu. Ceny za przejazd rozpoczynają się już od 20 złotych za osobę.

Pełną ofertę kursów, trasy, ceny, regulamin oraz bilety znajdziecie na stronie bus.sunrisefestival.pl. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty transportu. Gwarantujemy bezpieczne i komfortowe przejazdy w miłej atmosferze. To nie jedyna forma przewozu, którą dla Was przygotowujemy. Niedługo przekażemy więcej informacji dotyczących dojazdu na festiwal.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.