Sunrise Festival 2019 – Nowa forma biletów i system płatności!

Nie ma innego tak popularnego, muzycznego wydarzenia w naszym kraju, jak Sunrise Festival. Line-up pełen gwiazd, wspaniała oprawa audio-wizualna i niepowtarzalna atmosfera. W zeszłym roku odbyła się ostatnia edycja SF w Kołobrzegu. Słynny Amfiteatr czy scena na parking przechodzą do historii, ale nadchodzą nowości… I to jakie!

Oficjalnie wiadomo, że Sunrise Festival 2019 odbędzie się na lotnisku w Podczelu, gdzie zostanie wybudowane miasteczko SunCity. Co się kryje pod tą nazwą? Pole namiotowe oraz domki klasy premium. Dziś dowiedzieliśmy się o nowej formie biletów, bowiem te będą w postaci opasek na rękę. Wewnątrz opaski będzie zamontowany chip RFID, który oprócz wejściówki, jest również narzędziem płatności.

Sprzedaż biletów rusza już 1 marca. Należy pamiętać, aby aktywować swoją opaskę przed 1 lipca!

“Mamy dla was kilka FESTIWALOWYCH NOWINEK, którymi sukcesywnie będziemy się z Wami dzielić.

Pierwsza z nich dotyczy biletów, w tym roku będą one w formie zegarka-bransoletki z chipem RFID. Będzie to tzw. ID każdego uczestnika. W zegarku będą zapisane Wasze dane, na temat biletu wstępu oraz pieniędzy, które chcecie wydać podczas imprezy.

Sprzedaż biletów ruszy 1 marca. Bilety możecie kupić również dla znajomych. Ilość biletów w jednej transakcji jest ograniczona. Bransoletkę po zakupie będziecie musieli aktywować przez Internet. Na aktywacje będziecie mieli czas aż do 1 lipca. Jest to udogodnienie i odpowiedź na Wasze prośby, które przez lata do nas kierowaliście. Do tego czasu nie będzie problemów ze zmianą danych i przepisania biletu na innego uczestnika.

Tak więc, na personalizację zakupionych biletów macie sporo czasu a najważniejsze, żeby to zrobić na 19 dni przed festiwalem. Po tym czasie nie będzie można już aktywować elektronicznej wejściówki. Na aktywowanym już bilecie, będzie możliwa zmiana danych tylko za dodatkową opłatą. Będzie można to zrobić na miejscu w Kołobrzegu, w centrum informacji przed wejściem na teren festiwalu.

Osoby, które kupią bilety po 1 lipca i przyjadą na miejsce, będą mogli aktywować zegarki na miejscu w specjalnych infokioskach.

Dzisiaj to na tyle.

Wkrótce więcej informacji, a Wy już dzisiaj dobrze planujcie swoje urlopy ❤️” – Sunrise Festival

Sunrise Festival: Facebook | Instagram | Twitter

Mamy dla was kilka FESTIWALOWYCH NOWINEK, którymi sukcesywnie będziemy się z Wami dzielić.Pierwsza z nich dotyczy…

Gepostet von Sunrise Festival am Mittwoch, 13. Februar 2019

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.