Sunrise Festival 2019 – Paul van Dyk, KhoMha, Arctic Moon i wielu innych dołączają do line-upu!

Sunrise Festival ogłosił cały line-up sceny “Blue Stage”, która – z tego co wiemy na ten moment – pojawi się pierwszego i drugiego dnia festiwalu. Dzisiejsze ogłoszenia dotyczą piątku, który uświetnią występy: Alex M.O.R.P.H., Ben Nicky, KhoMha, polscy producenci w osobach Nitrous Oxide i Arctic Moon, oraz headliner tej sceny Paul van Dyk. Krótko mówiąc – muzyka Trance w najlepszym wydaniu! Bilety na Sunrise Festival 2019 możecie kupić tutaj: bilety.sunrisefestival.pl

Alex M.O.R.P.H

Jest jednym z najdłużej trzymających się na rynku specjalistów od muzyki Trance na świecie. Pochodzi z Niemiec, a początki jego kariery sięgają połowy lat 90tych – z ruchomych platform będących częścią Love Parade udało mu się przenieść na sceny największych elektronicznych festiwali na świecie.
Ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych i niezliczoną ilość singli. Przez ponad dziesięć lat wraz z Woodym van Eydenem prowadził Heaven’sGate – radio show oraz serię imprez, która zagościła w większości zakątków globu. Alexander odwiedzi Sunrise Festival po wieloletniej przerwie. Pierwszego dnia imprezy na Blue Stage będziecie mogli się przekonać, jak wiele znaczy doświadczenie!

Strona: http://www.alexmorph.com
Facebook: https://www.facebook.com/alexmorph
Instagram: https://www.instagram.com/alexmorph

Nitrous Oxide

Reprezentant mocnej, poznańskiej sceny muzyki Trance. Z pewnością kojarzycie go także z innych projektów – takich jak N20, 3rd Moon, Redmoon oraz Husaria.  Krzysztof jest pierwszym Polakiem, który ma na swoim koncie skomponowanie kompilacji dla Anjunabeats – wytwórni Above & Beyond. Lista artystów, którymi inspirował się producent, jest imponująca – wśród nich między innymi Hans Zimmer, Depeche Mode i Mike Oldfield. Dwie dekady pracy artystycznej przyniosły mu sporo sukcesów, w tym także drugi studyjny album, który został wydany kilka miesięcy temu. Nitrous Oxide jest jednym z wielu DJów, których rozłąka z festiwalem wschodzącego słońca kończy się tego lata! O jego doświadczeniu będziecie mogli się przekonać podczas pierwszego dnia imprezy na będącej gratką dla trancemaniaków Blue Stage!

Facebook: https://www.facebook.com/nitrousn2o
WWW: https://n2omusic.com
Instagram: https://www.instagram.com/chris_n2o

Ben Nicky

Wysokiej jakości Tech Trance to znak rozpoznawczy Brytyjczyka, który od kilku lat niewątpliwie znajduje się na fali wznoszącej, będąc jednym z wiodących przedstawicieli nowej fali producentów Trance’u rodem ze Zjednoczonego Królestwa. Warta uwagi jest także jego aktywność w mediach społecznościowych i naprawdę mocna interakcja z fanami.  W ubiegłym roku podczas odbywającego się na Ibizie od dwóch dekad plebiscytu DJ Awards został okrzyknięty najlepszym Trance’owym DJem – a to mówi samo za siebie. Występu Bena po prostu nie można przegapić!  Dlatego już teraz zapiszcie sobie w kalendarzu datę 19 lipca – to właśnie wtedy producent zamelduje się w Podczelu na Sunrise Festival!

Strona: https://www.bennicky.co.uk
Facebook: https://www.facebook.com/bennickymusic
Instagram: https://instagram.com/bennicky

Arctic Moon

Już od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie muzyką. Bardzo szybko przekuło się ono w chęć produkowania własnych utworów, która przyszła w wieku szesnastu lat. Wtedy to powstał pierwszy alias Tomasza – East-NRG System. Jednak już trzy lata później poznaliśmy alias Arctic Moon, który z powodzeniem trwa do teraz.  Jego utwory to czysta mieszanka uplifting trance, trance, progressive czy tech-trance. Nietrudno je znaleźć w katalogach wydawniczych które są wydawane w wytwórniach Armina van Buurena oraz Aly & Fila.  Arctic Moon zamelduje się w Kołobrzegu po długiej przerwie. Sprawdźcie jego możliwości na Blue Stage podczas pierwszego dnia Sunrise Festival!

Strona: http://www.arctic-moon.com
Facebook: https://www.facebook.com/arcticmoonmusic
Instagram: https://www.instagram.com/arctic_moon

KhoMha

Roberto swoją przygodę z muzyką elektroniczną zaczął już w wieku 14 lat, choć już wcześniej wykazywał zamiłowanie do klubowego grania. Jego energetyczne single są supportowane przez wielu trance’owych artystów, w tym przez Markusa Schulza, który jako jeden z pierwszych uwierzył w talent Kolumbijczyka. Jeden z jego singli – „Hydra” – zagościł nawet na ścieżce dźwiękowej filmu “Wild Card”, zaś w 2017 roku został uznany za najlepszego DJ-a w Kolumbii. Swoim ostatnim występem w naszym kraju pozytywnie zaskoczył publiczność, dzięki czemu zyskał sporo nowych fanów, czekających na 19 lipca – wtedy to KhoMha zaprezentuje swoje brzmienia podczas Sunrise Festival.

Strona: https://www.armadamusic.com/artists/khomha
Facebook: https://www.facebook.com/KhoMhaMusic
Instagram: https://www.instagram.com/khomha

Paul van Dyk

Żywa legenda muzyki Trance po raz kolejny odwiedzi Polskę! Dzięki niemal trzydziestoletniemu doświadczeniu Niemiec wciąż dobrze wie, co w duszy gra jego fanom. I to zarówno tym starszym, dobrze pamiętającym z młodości kultowe “For An Angel”; jak i dopiero odkrywającym nowe produkcje artysty. A tych nie brakuje – w ubiegłym roku Matthias wydał kolejny studyjny album, pełny upliftowych i energetycznych melodii. Wiele z nich będziecie mogli usłyszeć już 19 lipca w Podczelu – bowiem Niemiec wraca na Sunrise Festival, aby zagrać na trance’owej Blue Stage!

Strona: https://www.paulvandyk.com
Facebook: https://www.facebook.com/PVD
Instagram: https://www.instagram.com/paulvandyk

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.