Sunrise Festival 2019 – Armin van Buuren, The Chainsmokers i Adam Beyer & Ida Engberg pierwszymi gwiazdami!

Sunrise Festival 2019 stawia na rozwój i to w pełnym tego słowa znaczeniu. Nowa lokalizacja, większy teren imprezy, pięć scen i specjalnie wybudowane miasteczko, które zadba o gości imprezy. Już 1 marca startuje sprzedaż biletów, którą poprzedziło ogłoszenie pierwszych gwiazd z line-upu.

Już za kilka miesięcy kołobrzeskie Podczele stanie się polską stolicą muzyki klubowej – a to za sprawą pierwszej po przeprowadzce z Amfiteatru edycji Sunrise Festival. Za nami pierwsze zapowiedzi, dotyczące miasteczka festiwalowego SunCity. Zanim jednak poznacie ceny biletów na to wyjątkowe wydarzenie, warto zapoznać się z pierwszą fazą line-up’u, która obfituje w nazwiska z najwyższej półki!

Ogromne sceny i pozostała część oprawy audio-wizualnej, to jedno, ale przecież najważniejsza jest muzyka. O ten aspekt zadbają gwiazdy i to z najwyższej półki, bo w dniach 19 i 21 lipca w Kołobrzegu wystąpią:

Armin van Buuren

Żywa legenda tanecznej elektroniki. Autor wielu trance’owych klasyków, takich jak “Serenity”, “Communication” oraz “Sail”, podbija również stacje radiowe, gdzie można usłyszeć między innymi jego energetyczne “Blah Blah Blah”. Holender ma na swoim koncie występy na wszystkich najważniejszych festiwalach muzyki elektronicznej. Wizyta w Kołobrzegu staje się powoli jego obowiązkowym punktem w koncertowym kalendarzu. Wszak na Sunrise Festival Armin zawita już po raz trzeci z rzędu, dając licznym polskim trancemaniakom wiele pozytywnych wspomnień.

The Chainsmokers

Współpracują ze sobą dopiero od siedmiu lat, ale już zdążyli stać się jednym z najbardziej rozchwytywanych duetów w historii muzyki elektronicznej. The Chainsmokers udowadniają, że mając pomysł na karierę można dojść na piedestał w zaledwie kilka chwil. Utwory Amerykanów w zawrotnym tempie osiągają miliardy odsłon w sieci, a ich energetyczne i zaskakujące występy na długo zostają w pamięci fanów na całym świecie. To będzie debiut Andrew Taggart’a i Alexa Pall’a w naszym kraju. Panowie porwą Was do szalonej zabawy podczas trzeciego dnia festiwalu.

Adam Beyer & Ida Engberg

On – założyciel legendarnego labelu Drumcode, twórca “Your Mind” – jednego z niewielu undergroundowych numerów, które śmiało można nazwać klubowymi przebojami.
Ona – DJ-ka z pasji, swoje pierwsze kroki stawiała już jako osiemnastolatka w jednym z popularnych szwedzkich klubów. Od tamtej pory współpracowała z takimi artystami, jak Björk, Eric Prydz czy Roger Sanchez. Małżonkowie, których połączyła miłość do muzyki Techno zagrają w Podczelu seta back2back. Nie zabraknie w nim dźwięków, które znajdą swoich zwolenników nawet wśród największych koneserów. Adam Beyer i Ida Engberg zameldują się tego lata podczas Sunrise Festival 2019 na scenie Dark Stage. Podczas ich występu stracicie swoje zmysły!

To dopiero początek ogłoszeń, a już teraz bilet na Sunrise Festival 2019 jest “must have” dla fanów muzyki elektronicznej. Nowy teren stwarza nowe możliwości, które organizatorzy wykorzystają z nawiązką.

Rozpoczęcie sprzedaży biletów już w piątek, 1 marca na stronie www.sunrisefestival.pl! Ceny biletów zostaną podane już jutro, natomiast kolejna faza line-up’u już niebawem. Nie możemy się doczekać, aż spotkamy się z Wami w lipcu podczas Sunrise Festival 2019!

Sunrise Festival: Facebook | Instagram | YouTube | WWW

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.