Sunrise Festival podpisał umowę z Kołobrzegiem. Trzy edycje festiwalu na Podczelu!

Przygotowania do Sunrise Festival 2019 trwają na najlepsze! Cały czas trwa oczyszczanie terenu i dróg dojazdowych, a na miejscu pojawiły się pierwsze kontenery z elementami konstrukcji. Oprócz tego, poznajemy kolejne gwiazdy z naprawdę bogatego line-upu, a także sceny i marki, które zawitają do Podczela. Gdzieś w tle tych wszystkich działań organizacyjnych i promocyjny, trwały rozmowy z miastem Kołobrzeg. Umowa była analizowana przez prawników, aż ostatecznie została podpisana!

W tym momencie wiemy, że Sunrise Festival będzie organizowany na Podczelu w tym roku, jak i przez kolejne dwa lata. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, że umowa nie mogła dotyczyć jednej edycji, ponieważ koszta uprzątnięcia terenu jak i budowy infrastruktury są naprawdę duże. Trzyletnia umowa daje pewność, że warto zaangażować się do tego stopnia w organizację SF na Podczelu i stworzyć wydarzenie na najwyższym, światowym poziomie.

Dodatkowo, po każdej edycji odbędzie się spotkanie z mieszkańcami osiedla na Podczelu, którzy podzielą się swoimi uwagami. Organizator jest zobowiązany do zniwelowania niedogodności mieszkańców. Istnieje również zapis, który w przypadku braku porozumienia, pozwala na rozwiązanie umowy.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z konferencji, w której uczestniczyła prezydent miasta Kołobrzeg – Anna Mieczkowska oraz organizator Sunrise Festival – Krzysztof Bartyzel.

Bilety na Sunrise Festival 2019: https://bilety.sunrisefestival.pl

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.