Sunrise Festival 2020 będzie świętował 18 urodziny na sześciu scenach!

Sunrise Festival opublikował zapowiedź tegorocznej edycji festiwalu. Z trwającej lekko ponad 20 sekund animacji, poznaliśmy wszystkie sceny, które powstaną w Podczelu. Okazuje się, że tym razem organizatorzy postanowili wybudować nie pięć, a sześć pełnoprawnych konstrukcji! Czego jeszcze dowiedzieliśmy się o Sunrise Festival 2020?

Sunrise 2020 z nową sceną

Animację otwiera kosmiczna postać z inspirowaną logo Sunrise, aureolą nad głową. Chwilę później z jej dłoni wyłaniają się ogłoszenia poszczególnych scen, których w sumie będzie aż sześć. Oprócz znanych z poprzedniej edycji Blue Stage, White Stage, Silver Stage, Red Stage, Black Stage, do puli dołączyła nowa – Sun Stage.

ZOBACZ WIĘCEJ

Headhunterz wspomina Sunrise Festival w najnowszym podsumowaniu!

Z opisu dowiedzieliśmy się, że organizatorzy zachowają ideę masek, które widniały nad każdą sceną (oprócz Silver Stage). W ciągu najbliższych dni mamy poznać więcej szczegółów na temat line-upu, a także oprawy wizualnej, która ma być wyjątkowa ze względu na osiemnaste urodziny festiwalu.

“Sunrise Festival 2020, to sceny o różnych charakterach, każdy z nich skrywa się pod inną maską. Przygotowujemy dla Was line-up i spektakle multimedialne jakich do tej pory jeszcze nie było, a wszystko z okazji naszej 18nastki, bo dziś już wiemy, że możemy więcej. W kolejnych dniach sceny staną się Wam jeszcze bliższe, poznacie też artystów, którzy stworzą historyczną edycję” – Sunrise Festival

Kiedy ruszy sprzedaży biletów? Co z line-upem?

W ubiegłym roku sprzedaż biletów na Sunrise Festival wystartowała 1 marca. Zgodnie z informacją na wydarzeniu Sunrise 2020, tym razem również 1 marca będziemy mogli zakupić bilety na festiwal.

Wszystko wskazuje również na to, że zanim ruszy sprzedaż, jeszcze w lutym poznamy pierwszych artystów z line-upu. Zazwyczaj organizatorzy zaczynają od kilku headlinerów i zapewne tak też będzie tym razem. Możemy być pewni, że tak bogatego line-upu jak na Sunrise, nie ujrzymy na żadnym innym, polskim festiwalu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Jak powstał aftermovie Sunrise Festival 2019? Wywiad z Romanem Majewskim z RMVision

Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca w Podczelu. Będzie to druga edycja festiwalu w zupełnie nowym miejscu, które pozwoliło na ogromny rozwój. Wydarzenie oferuje sześć pełnoprawnych scen, pole namiotowe o różnych standardach oraz zaplecze gastronomiczne i sanitarne. Bez wątpienia jest to największy w Polsce festiwal poświęcony muzyce elektronicznej, który co roku ściąga do naszego kraju topowe gwiazdy. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja dostarczy nam jeszcze więcej wrażeń!

Sunrise Festival 2019 | Official Teaser 4K

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.