Sunrise Festival 2020 – Carl Cox z własną sceną otwiera line-up!

Po ogłoszeniu wszystkich scen i brzmień, które będą na nich gościły, a także cen biletów, przyszła pora na ujawnienie pierwszych gwiazd z line-upu Sunrise Festival 2020. Dziś od godziny 19:00 na antenie RMF Maxxx były ogłaszani kolejni artyści, którzy wystąpią w Podczelu. Patrząc na zeszłoroczny skład, poprzeczka jest zawieszona wysoko, ale widząc Carla Coxa otwierającego line-up Sunrise 2020 – wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie jeszcze lepiej! Kto jeszcze wystąpi na scenie “Carl Cox Invites”?

Carl Cox na Sunrise 2020

Organizatorzy festiwalu postanowili rozpocząć ogłoszenia od legendy Techno, która niewątpliwie jest Carl Cox. Wystąpi on w piątek, 24 lipca i to na własnej scenie “Carl Cox Invites”, która – jak sama nazwa wskazuje – będzie gościła jego przyjaciół. W ten sposób dowiedzieliśmy się czyim logo będzie sygnowana scena Black Stage.

Sunrise Festival 2020 – Carl Cox

“Nadszedł ten dzień, na który czekaliście od dawna! Dziś odkryjemy pierwsze karty lineup’u Sunrise Festival 2020. Na początek prawdziwa bomba! W Polsce zagrał tylko dwukrotnie – ostatni raz 10 lat temu. Teraz powróci w glorii i chwale i pokaże, co to znaczy moc muzyki techno. Przywitajcie Carl Cox – niekwestionowaną legendę elektroniki!

To pionier muzyki tanecznej, wirtuoz energetycznych brzmień, król techno. Przez ponad 40 lat kariery dał się poznać fanom na całym świecie. Wielu określa go najlepszym DJ’em wszech czasów. Anglik jest wieloletnim rezydentem topowych klubów na Ibizie i stałym bywalcem największych światowych festiwali. Po latach starań w końcu zagra na Sunrise Festival! Carl zaprasza Was na swoją scenę ‘Carl Cox Invites’ w piątek – 24 lipca.” – Sunrise Festival

ZOBACZ WIĘCEJ

Sunrise Festival 2020 - Znamy ceny biletów z pierwszej puli!

Line-up sceny “Carl Cox Invites”

Poznaliśmy również przyjaciół, którzy wystąpią na scenie Carla. Jest to skład nie byle jaki, bo mowa o Metodi Hristov b2b Anna Tur, Andrea Oliva oraz Sasha & John Digweed. Fani tych mniej popularnych brzmień z pewnością są zadowoleni.

Sunrise Festival 2020 – Metodi Hristov b2b Anna Tur

“Kolejny duet, który reprezentuje scenę underground’u. Niezwykle urocza i utalentowana Anna Tur połączy siły z jedynym w swoim rodzaju Metodi Hristov. Sety reprezentantki płci pięknej to wybuchowa mieszanka – od muzyki house po melodyjne techno, które potrafi wprowadzić publiczność w stan innej świadomości! Hiszpanka umie hipnotyzować i zapewnić niezwykłe emocje.

Metodi Hristov to artysta kompletny z bogatym repertuarem! Uwielbia eksperymentować i łączyć różne gatunki, co gwarantuje wyjątkowe muzyczne doznania! Mimo krótkiego stażu w branży wydał już masę świetnych produkcji, które zachwyciły największe tuzy underground’u!
Set duetu będzie pełen energii! Anna & Metodi wystąpią pierwszego dnia Sunrise Festival 2020 goszcząc na scenie ‘Carl Cox Invites'” – Sunrise Festival

Sunrise Festival 2020 – Andrea Oliva

“Kołyszący groove i energia prosto z Ibizy – to jego główne atuty! Z ogromną przyjemnością ogłaszamy powrót Andrea Oliva na nasz festiwal. Szwajcar potrafi opowiadać historię muzyką, a jako członek kolektywu UNITED ANTS od lat koncertuje w najdalszych zakątkach świata. Jego tech-house’owy kunszt usłyszycie już pierwszego dnia Sunrise Festival 2020! Andrea zagości na scenie ‘Carl Cox Invites'” – Sunrise Festival

Sunrise Festival 2020 – Sasha & John Digweed

“Wielki debiut na naszym festiwalu! Do lineup’u Sunrise Festival 2020 dołącza legendarny duet Sasha & John Digweed. Ten pierwszy to niekwestionowany guru progressive house, który na każdym koncercie wręcz hipnotyzuje publiczność! Jako jeden z niewielu artystów potrafi wczuć się w ludzkie emocje i zabrać fanów w niezwykłą muzyczną podróż.

John Digweed to żywa ikona brytyjskiej sceny i legenda muzyki house! Anglik z pewnością Was oczaruje. DJ Mag ogłosił go światowym numerem jeden w 2001 roku! Koncertował pod niemal każdą szerokością geograficzną zawsze gromadząc tłumy fanów. Dał się poznać jako niezwykle zdolny producent, dla którego muzyka to po prostu życie.
Sasha & John Digweed zachwycą Was w piątek – 24 lipca! Artyści wystąpią na scenie ‘Carl Cox Invites’ i udowodnią, że ich miejsce w światowej czołówce nie jest przypadkowe. Nie możecie tego przegapić!”
– Sunrise Festival

ZOBACZ WIĘCEJ

Sunrise Festival 2020 z nową sceną "Sun Stage". To będzie niespodzianka!

Mocne otwarcie line-upu Sunrise 2020

Myślę, że mało kto spodziewał się tak mocnego i tak undergroundowego otwarcia line-upu Sunrise Festival 2020. Dla wielu osób obecność takiej legendy, jak Carl Cox, to sam w sobie powód do zakupu biletu. Dzisiejsze ogłoszenia, to tak naprawdę wstęp do całego składu artystów, który zawita do Podczela. W krótkim wejściu na antenie, Kris wspomniał, że cały line-up może liczyć ponad 100 pozycji! Kolejne gwiazdy z line-upu Sunrise 2020 poznamy w piątek. Przypominam, że sprzedaż biletów startuje 1 marca na stronie: https://sunrisefestival.pl

Dołącz do wydarzenia i baw się razem z nami: Sunrise Festival 2020 (Podczele)

Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca w Podczelu. Będzie to druga edycja festiwalu w zupełnie nowym miejscu, które pozwoliło na ogromny rozwój. Wydarzenie oferuje sześć pełnoprawnych scen, pole namiotowe o różnych standardach oraz zaplecze gastronomiczne i sanitarne. Bez wątpienia jest to największy w Polsce festiwal poświęcony muzyce elektronicznej, który co roku ściąga do naszego kraju topowe gwiazdy. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja dostarczy nam jeszcze więcej wrażeń!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.