Sunrise Festival 2020 – Znamy ceny biletów z pierwszej puli!

Ostatnie dni, to ciąg informacji o Sunrise Festival 2020. Organizatorzy codziennie publikują kolejne doniesienia o tegorocznej edycji festiwalu. Najpierw przez sześć dni ogłaszane były szczegóły poszczególnych scen, a następnie poznaliśmy ceny biletów. Okazuje się, że powraca system z podziałem na pule, a pierwsza z nich prezentuje się wyjątkowo interesująco.

Sunrise Festival 2020 – Ceny pierwszej puli biletów

Zgodnie z zapowiedziami, start sprzedaży biletów jest przewidziany na 1 marca. Organizatorzy zapowiedzieli, że powraca system sprzedaży z podziałem na pule (w sumie 4), który obowiązywał podczas poprzednich edycji imprezy. Z początkiem miesiąca do sprzedaży trafi 1 pula, która zawiera wejściówki na pojedyncze dni, karnet oraz opcje VIP.

ZOBACZ WIĘCEJ

Sunrise Festival 2020 z nową sceną "Sun Stage". To będzie niespodzianka!

Pojedyncze bilety na piątek i sobotę będą dostępne w cenie 249 zł, za to niedzielna wejściówka kosztuje 219 zł. Standardowy karnet na wszystkie trzy dni festiwalu, to wydatek wynoszący 649 zł.

Sunrise Festival 2020 – Ceny biletów (1 pula)

Dołącz do wydarzenia i baw się razem z nami: Sunrise Festival 2020 (Podczele)

“Czas odkryć kolejne karty Sunrise Festival 2020! Nasza bileteria zostanie otwarta 1 marca w południe. Jak co roku do wyboru będą bilety na pojedyncze dni, trzydniowe karnety oraz wejściówki VIP. Każdy z uczestników otrzyma bilet w formie zegarka z chipem RFID, dzięki któremu będzie można płacić za zakupy w czasie festiwalu i wejść na teren imprezy. Powracamy do systemu sprzedaży znanego z poprzednich edycji. Bilety będą dostępne w czterech pulach. Wejściówki w pierwszej puli kupicie w specjalnej cenie promocyjnej.” – Sunrise Festival

ZOBACZ WIĘCEJ

Sunrise Festival 2020 będzie świętował 18 urodziny na sześciu scenach!

Bilety przyjmą formę zegarka RFID, który będzie jednocześnie wejściówką, jak i urządzeniem, którym zapłacimy za zakupy na terenie festiwalu. Jest to wygodne rozwiązanie, które z pewnością przyśpiesza płatności i niweluje kolejki, a jednocześnie jest fajną pamiątką.

Zgodnie z zapowiedzią RMF Maxxx, już jutro poznamy pierwszych artystów z line-upu. Zostaną oni ogłoszeni na antenie radia, jak i mediach społecznościowych Sunrise Festival, około godziny 19:00.

Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca w Podczelu. Będzie to druga edycja festiwalu w zupełnie nowym miejscu, które pozwoliło na ogromny rozwój. Wydarzenie oferuje sześć pełnoprawnych scen, pole namiotowe o różnych standardach oraz zaplecze gastronomiczne i sanitarne. Bez wątpienia jest to największy w Polsce festiwal poświęcony muzyce elektronicznej, który co roku ściąga do naszego kraju topowe gwiazdy. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja dostarczy nam jeszcze więcej wrażeń!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.