Sunrise Festival 2020 – Ruszyła sprzedaż biletów i pakietów SunCity!

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów i pakietów SunCity na Sunrise Festival 2020. Jest to pierwsza i jednocześnie najtańsza pula wejściówek, która oferuje zarówno karnety, jak i bilety na poszczególne dni imprezy. Podobnie jak w zeszłym roku, organizatorzy przedstawili również ofertę noclegu w miasteczku SunCity. Do wyboru jest wiele opcji w różnym standardzie i w różnych przedziałach cenowych!

Sunrise 2020 – Bilety (1 pula)

Bilety na Sunrise 2020 są dostępne zarówno na pojedyncze, jak i na wszystkie trzy dni zabawy. Do wyboru są wersje standard, jak i VIP, która oferuje osobne wejście na festiwal, wstęp na główny sektor VIP, bezpłatny catering w strefie VIP, obsługę kelnerską oraz osobną strefę sanitarną.

ZOBACZ WIĘCEJ

Sunrise Festival 2020 - Paul Kalkbrenner wystąpi na Red Stage!

Standardowe bilety na piątek i sobotę kosztują 249 zł każdy, natomiast niedziela jest nieco tańsza i tutaj opłata wynosi 219 zł. Standardowy karnet na trzy dni Sunrise 2020, to wydatek rzędu 649 zł.

Sunrise Festival 2020 – Bilety (1 pula)

Dołącz do wydarzenia i baw się razem z nami: Sunrise Festival 2020 (Podczele)

Sunrise 2020 – Nocleg w SunCity

Tak jak w zeszłym roku, tak i tym razem, na terenie Sunrise Festival powstanie miasteczko SunCity. Jest to wydzielona strefa, która oferuje nocleg o różnym standardzie oraz zaplecze sanitarne (prysznice i toalety z kabinami). W zależność do tego ile pieniędzy chcecie przeznaczyć na nocleg, do wyboru są te ekonomiczne, jak i oferujące więcej dogodności pakiety.

Najtańszy, czyli Basic, zawiera w sobie karnet oraz miejsce na polu namiotowym. Pamiętajcie, że musicie zabrać ze sobą swój namiot! Cena takiego pakietu dla jednej osoby, to 1029 zł. W przypadku dwóch osób, gdzie korzystacie z namiotu dwuosobowego, cena to 1888 zł, czyli 170 zł taniej niż przy zakupie dwóch oddzielnych miejsc.

ZOBACZ WIĘCEJ

Sunrise Festival 2020 - Carl Cox z własną sceną otwiera line-up!

Pakiet Standard, to karnet na festiwal oraz miejsce na polu namiotowym, przy czym będzie czekał na Was gotowy, już rozstawiony namiot. Cena tej opcji przy 1 osobie, to 1349 zł. Ponownie możemy skorzystać z rozwiązania z namiotem dla dwóch osób i wówczas cena to 2298 zł i wówczas zniżka wynosi 400 zł. Co ważne, namiot możecie zabrać ze sobą!

Pakiet Premium jest przeznaczony dla minimum dwóch osób i oferuje on karnety dla dwóch osób, miejsce na parkingu oraz obszerny namiot TIPI z wyposażeniem. Za tę opcję przyjdzie nam zapłacić 3698 zł, przy czym można również skorzystać z rozwiązania dla 4 osób i wówczas cena, to 6196 zł.

Pakiet VIP również dotyczy dwóch lub czterech osób. Oferuje on jeszcze większy namiot TUREK, karnety oraz miejsca parkingowe. Za tę opcję przyjdzie nam zapłacić odpowiednio 5098 zł lub 8196 zł.

Sunrise Festival 2020 – Ceny SunCity

Bilety na Sunrise Festival 2020: https://bilety.sunrisefestival.pl

Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca w Podczelu. Będzie to druga edycja festiwalu w zupełnie nowym miejscu, które pozwoliło na ogromny rozwój. Wydarzenie oferuje sześć pełnoprawnych scen, pole namiotowe o różnych standardach oraz zaplecze gastronomiczne i sanitarne. Bez wątpienia jest to największy w Polsce festiwal poświęcony muzyce elektronicznej, który co roku ściąga do naszego kraju topowe gwiazdy. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja dostarczy nam jeszcze więcej wrażeń!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.