Sunrise Festival 2020 z nową sceną “Sun Stage”. To będzie niespodzianka!

Po ogłoszeniu Blue Stage, Silver Stage oraz White Stage, przyszła pora na opis kolejnych trzech scen, które powstaną na Sunrise Festival 2020. Już wiemy co nas czeka na Red Stage, Black Stage oraz zupełnie nowej – Sun Stage. Każda z konstrukcji pełna jest niespodzianek zarówno tych wynikających z brzmień, które na nich usłyszmy, jak i rozbudowy projektów. Czym zaskoczą nas organizatorzy Sunrise 2020?

Red Stage z topowymi gwiazdami i występami live

Z pozoru jedna z wielu, a w praktyce główna scena Sunrise, która nosi nazwę Red Stage. Organizatorzy zapowiedzieli, że usłyszymy na niej te najpopularniejsze, festiwalowe brzmienia, wliczając w to Bigroom i Progressive House. Taki jest plan na piątek i sobotę, natomiast w niedzielę, scena będzie gościła występy na żywo. Oznacza to artystów, którzy w trakcie występu korzystają z prawdziwych instrumentów, ale również orkiestrę, która być może zawita do Podczela. Co ciekawe, jak wynika z jednego z komentarzy Sunrise, konstrukcja Red Stage będzie dwa razy szersza niż rok temu.

“Poznajcie Red Stage! To tam zagrają największe gwiazdy muzyki elektronicznej, które od lat zachwycają cały świat! W piątek i sobotę na scenie Red będą królować typowo festiwalowe dźwięki. Znajdziecie tu przede wszystkich mainstream, big room i progressive house. Z kolei w niedzielę zagramy tam zupełnie inaczej! Na Red Stage usłyszycie zachwycające występy live, które przejdą do historii Sunrise Festival. Zaprosiliśmy legendy muzyki elektronicznej, dlatego o jakość występów jesteśmy niezwykle spokojni. Scena Red będzie największą estradą, jaką kiedykolwiek zbudowaliśmy na naszym festiwalu! Spodziewajcie się nieziemskiej scenografii, która przyćmi wszystko, co widzieliście do tej pory.” – Sunrise Festival

ZOBACZ WIĘCEJ

Jak powstał aftermovie Sunrise Festival 2019? Wywiad z Romanem Majewskim z RMVision

Black Stage poświęcona Techno, Tech-House i House

Widząc pierwsze informacje o scenach, wiele osób czekało na propozycję dla fanów undergroundowych brzmień. Mogę od razu wszystkich uspokoić, w tym roku również powstanie Black Stage, która poświęcona jest muzyce Techno, Tech-House i House. Podobnie jak przy scenie Red, tak i tutaj został zapowiedziany rozwój projektu w postaci “gigantycznej scenografii”. Pierwszego dnia Sunrise, w piątek, scena ta będzie sygnowana logo “znanej na całym świecie marki”. Być może ponownie chodzi o ANTS, które to gościło w Podczelu rok temu, a być może o zupełnie inną markę.

“Poznajcie Black Stage! To mroczne królestwo dla wszystkich fanów undergroundu! Przez 3 dni Sunrise Festival zagra tam plejada gwiazd i czołówka artystów prezentujących między innymi techno, tech-house i house. To gatunki, które w ostatnich latach święcą triumfy pod każdą szerokością geograficzną! W piątek stery sceny Black przejmie marka znana na całym świecie, która od wielu lat pojawia się na największych festiwalach. Występy artystów dopełni niesamowita scenografia, która stanie na gigantycznej konstrukcji! Do tego wyjątkowe pokazy świetlne i niespotykane dotąd efekty sceniczne. Black Stage urzeknie Was pod każdym względem – jesteśmy o tym przekonani” – Sunrise Festival

Sun Stage będzie niespodzianką

Zapowiedź zupełnie nowej sceny o nazwie Sun Stage, wzbudziła wiele emocji. Jest to jedyna konstrukcja, która wyłamuje się z koncepcji nazw kolorami. Zapewne nie bez powodu została tak wyróżniona, ale na ten moment nie znamy żadnych szczegółów tego projektu. Organizatorzy zapowiedzieli, że będzie to niespodzianka. Czy faktycznie będzie to oczekiwany przez wielu, legendarny Amfiteatr? Tego jeszcze nie wiemy.

“Niech ta scena będzie dla Was niespodzianką” – Sunrise Festival

ZOBACZ WIĘCEJ

Sunrise Festival 2020 podał szczegóły trzech scen. Tego jeszcze nie było!

Teraz pora na line-up Sunrise Festival 2020

Skoro poznaliśmy już opis wszystkich sześciu scen, to nadeszła pora na pierwsze gwiazdy z line-upu Sunrise Festival 2020. W zeszłym roku ogłoszenia wystartowały tuż przed rozpoczęciem sprzedaży biletów i w tym roku będzie tak samo. Oznacza to, że dosłownie na dniach poznamy artystów, którzy otworzą line-up Sunrise 2020, bo bilety będziecie mogli zakupić już od 1 marca!

Patrząc na rozmach scen, które mają powstać w Podczelu, a także zapowiadane znane marki, które mają je sygnować – możemy być spokojni o skład artystów. Byle do lipca!

Dołącz do wydarzenia i baw się razem z nami: Sunrise Festival 2020 (Podczele)

Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca w Podczelu. Będzie to druga edycja festiwalu w zupełnie nowym miejscu, które pozwoliło na ogromny rozwój. Wydarzenie oferuje sześć pełnoprawnych scen, pole namiotowe o różnych standardach oraz zaplecze gastronomiczne i sanitarne. Bez wątpienia jest to największy w Polsce festiwal poświęcony muzyce elektronicznej, który co roku ściąga do naszego kraju topowe gwiazdy. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja dostarczy nam jeszcze więcej wrażeń!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.