Sunrise Festival 2020 ze sceną I Am Hardstyle. Będzie się działo!

Sunrise Festival ogłosił kolejnych artystów z line-upu, a konkretnie całą scenę. Do Podczela zawita projekt I Am Hardstyle, który przejmie Silver Stage, w sobotę 25 lipca. Na scenie usłyszymy sześć niesamowitych setów, które zaprezentują znani reprezentanci sceny Hard. Spektakl na Sunrise 2020 dopełni znany MC Villain!

I Am Hardstyle na Sunrise Festival 2020

Tym razem organizatorzy Sunrise Festival od razu ogłosić wszystkich artystów, którzy wystąpią na scenie I Am Hardstyle. W jednym momencie dowiedzieliśmy, że w Podczelu wystąpią: Brennan Heart, Coone, D-Block & S-te-Fan, Code Black b2b Toneshifterz, Aftershock oraz Zatox. Nie zabraknie również jedynego w swoim rodzaju MC Villain.

“To będzie potężne uderzenie! Z przyjemnością ogłaszamy, że w sobotę 25 lipca stery Silver Stage przejmie jedna z najpopularniejszych hardstyle’owych marek na świecie. I AM HARDSTYLE – bo o tym projekcie mowa – tym samym zadebiutuje na Sunrise Festival! To projekt wybitny i zaskakujący, który zrzesza największe gwiazdy gatunku. W Podczelu wystąpi aż 9 wspaniałych artystów, po których występach kurz długo nie opadnie!
Gospodarzem sceny będzie jedyny i niepowtarzalny Brennan Heart! U jego boku zagrają też Coone, D-Block & S-te-Fan, Code Black B2B Toneshifterz, Aftershock i Zatox. Nie zabraknie też jednego z najbardziej rozchwytywanych głosów w świecie muzyki hard! To on zrobi prawdziwy hałas na scenie I Am Hardstyle – powitajcie Villain! To wyjątkowy mistrz ceremonii, dzięki któremu każdy utwór staje się złotem!” – Sunrise Festival

Sunrise Festival 2020 – Pełen line-up sceny I Am Hardstyle

Dołącz do wydarzenia i baw się razem z nami: Sunrise Festival 2020 (Podczele)

Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca w Podczelu. Będzie to druga edycja festiwalu w zupełnie nowym miejscu, które pozwoliło na ogromny rozwój. Wydarzenie oferuje sześć pełnoprawnych scen, pole namiotowe o różnych standardach oraz zaplecze gastronomiczne i sanitarne. Bez wątpienia jest to największy w Polsce festiwal poświęcony muzyce elektronicznej, który co roku ściąga do naszego kraju topowe gwiazdy. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja dostarczy nam jeszcze więcej wrażeń!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.