Sunrise Festival 2016 – Co przygotował R3hab?

r3hab
R3hab na Sunrise Festival wystąpi w sobotę 23 lipca. Oczywiście, jego występ przewidziany jest na scenie na parkingu. Sprawdzamy co nowego ma do zaoferowania ten zapracowany artysta?

Ostatnie kilka tygodni należały zdecydowanie do niego. O wakacjach przypomniał nam swoim niesamowitym utworem „Freak“, który stworzył wspólnie z Quintino (Quintino wystąpi na Sunrise Festival 2016 w sobotę 23 lipca). Artyści odświeżyli wokal Adiny Howard, idealnie wpisując się w nowe trendy muzyczne.

Idać za ciosem, następnie wydał remiks do wielkiego hitu Rihanny i Drake’a „Work“. Ten utwór pokazuje jak elastycznym artystą jest R3hab, bowiem to zupełnie coś innego niż zdążył nas przywyczaić. Nie pozwolił nam zbyt długo czekać. Kilka tygodni temu, szturmem na najpopularniejsze playlisty na Spotify wtargnął „Care“, który stworzył z amerykańskim producentem Felixem Snowem i wokalistką Madi. Zachęcamy do sprawdzenia nowego materiału R3haba!

Sunrise Festival | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.