Sunrise Festival o Dimitri Vegas & Like Mike: “Pokazali kolejny raz to, że nie szanują Polaków.”

dvlm-hejter

Dzisiejszy dzień upływa pod znakiem duetu Dimitri Vegas & Like Mike, którzy nie wystąpili na Sunrise Festival. Do tej pory mogliśmy poznać tylko ich wersję wydarzeń, która zakładała brak możliwości transportu i dotarcie na czas na festiwal. To jednak tylko część całej historii, którą nakreślili organizatorzy Sunrise.

Okazuje się, że DV&LM spóźnili się o godzinę, następnie w związku z trudnymi warunkami meteorologicznymi, w grę wchodził jedynie transport lądowy. Po duet zostały wysłane samochody, jednak ich manager zdecydował, że w grę nie wchodzi inny transport niż lotniczy i występ został odwołany. Oprócz tego, Sunrise mówi wprost, że DV&LM nie potraktowali poważnie swoich fanów z Polski i to kolejny raz. Tutaj została przytoczona sytuacja z 2012 roku, kiedy to jeden z nich zapomniał paszportu.

Konfrontując informacje od duetu i organizatorów Sunrise, pojawia się pewne pole niezgody. Z jednej strony bracia mówią, że zrobili wszystko co się da, aby dotrzeć na czas, a z drugiej dowiadujemy się o spóźnieniu i odrzuceniu propozycji transportu samochodami.

Pełne oświadczenie możecie przeczytać poniżej.

“OŚWIADCZENIE‼️
Drodzy klubowicze, wyjaśniając wczorajszą sytuację z Dimitri Vegas & Like Mike, chcielibyśmy przytoczyć Wam fakty.
Wyżej wymienieni artyści wraz ze swoim managerem przesunęli swoje przybycie na lotnisko w Goleniowie o godzinę i pojawili się na nim o 23:40.

Nasza ekipa odpowiedzialna za ich transport czekała z helikopterem zgodnie z ustaleniami, czyli od godziny 22:00. Chwile po ich przybyciu wznieśli się w powietrze, ale warunki atmosferyczne o tej godzinie były już na tyle trudne, że musieli zawrócić na lotnisko. Tam udali się na hale odlotów, aby poczekać na poprawę pogody.

W tej sytuacji zaproponowaliśmy transport samochodowy, który był przygotowany, a nawet wysłaliśmy jeszcze lepsze samochody, aby zapewnić większy komfort podróży. Niestety po godzinie oczekiwania, otrzymaliśmy informację od tour managera, że ich główny manager zadecydował, iż w takiej sytuacji nie pojadą i nie wystąpią na Sunrise Festival. To była ich decyzja, nasza agencja spełniła każdy warunek, który był zawarty w umowie. Nie mamy sobie absolutnie nic do zarzucenia w tej sytuacji.

Chcemy nadmienić, że opierając się na naszym 15 letnim doświadczeniu, informowaliśmy ich, że podróż helikopterem nie może odbyć się później niż zaplanowaliśmy, gdyż ze względu na położenie lotniska możemy spotkać się z utrudnieniami. Niestety nie potraktowano naszej prośby poważnie i uparcie nie brali pod uwagę innego transportu jak lotniczego.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Jest nam strasznie przykro, że ogromna ilość klubowiczów szybko zapomina, że jesteśmy na tym rynku od 15 lat i nigdy nikogo nie oszukaliśmy. Każdego roku dajemy z siebie wszystko, aby festiwal był na jak najwyższym poziomie. Mimo zdarzenia na które nie mamy wpływu, jesteśmy kolejni raz obrażani i płyną pod naszym adresem bardzo obraźliwe wypowiedzi.

To Wy w tej sytuacji powinniście stanąć murem za nami i powiedzieć im co myślicie na temat tego, że pokazali kolejny raz to, że nie szanują Polaków.

Przypomnijmy, że w roku 2012 jeden z Nich zapomniał paszportu i nie doleciał do Kołobrzegu, ale mimo Waszej sympatii do nich, zaprosiliśmy ich ponownie.

Jeśli chodzi o sprawę finansową, zapłaciliśmy pełną kwotę w marcu i mamy na to pełne dokumenty.

W trakcie ustaleń ich występu na naszej imprezie, managerowie zapewniali, że mimo iż grają na Tomorrowland w ten sam weekend, nasza impreza jest traktowana tak samo poważnie. Niestety finalnie okazało się, że ważniejszy był ich udział w konferencji po tym festiwalu, wiec wydano taka, a nie inną decyzję o ich przyjeździe. Prosimy Was o wyciągniecie wniosków z tego i liczymy na Wasze wsparcie, które teraz jest najważniejsze.

Mamy nadzieję, że swoją nieobecność zrekompensują Wam i nam, tak jak obiecali.”

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.