Surrounded Audio: Trzecia edycja warsztatów dla producentów muzycznych!

10 Paź 2019

W dniach 16-17 listopada odbędzie się trzecia edycja warsztatów muzycznych Surrounded Audio. Projekt przyjmie nieco inną formę, która stawia na praktyczną naukę w mniejszych grupach. Swoją wiedzą podzieli się trzech wykładowców z ogromną wiedzą i pasją, czyli Matt Bukovski, Arisen Flame oraz Michał Kroenke.

Dlaczego warto?

Warsztaty muzyczne Surrounded Audio, to potężna dawka praktycznej wiedzy. Organizatorzy wsłuchali się w opinie uczestników poprzednich edycji i postanowili postawić na nową formę. Tym razem uczestnicy wydarzenia będą podzieleni na trzy grupy, gdzie każdy może zdecydować, z którym wykładowcą chce współpracować. Jako, że Matt Bukovski omówi Trance, Michał Kroenke szeroko pojęty EDM/House, a Arisen Flame skupi się na Melodic House, to każdy znajdzie coś dla siebie.

“Warsztaty Surrounded Audio to szansa na zdobycie potężnej dawki motywacji do działania, a także podpatrzenia sekretów produkcji i miksu od naszych wykładowców. A także świetna zabawa i możliwość poznania innych producentów takich jak ty – z całej Polski!” – Surrounded Audio

No właśnie, oprócz wiedzy, ogromnym atutem warsztatów muzycznych jest możliwość poznania ludzi z podobną zajawką. Wiele osób dyskutuje o produkcji i ogólnie muzyce, a także dodaje się do znajomych na Facebooku. W ten sposób powstaje społeczność polskich producentów muzycznych, którzy sobie pomagają i wzajemnie się wspierają. 

Surrounded Audio – YouTube

Plan warsztatów Surrounded Audio

Jak już wspomniałem, uczestnicy warsztatów będą podzieleni na trzy grupy. Każdy ma możliwość zdecydowania, z którym z wykładowców chce współpracować, gdzie każdy z nich stawia nacisk na pewną odmianę muzyki elektronicznej. Ale czego konkretnie się nauczysz?

  • Jak zrobić profesjonalną produkcję od zera
  • Jak identyfikować swoje błędy w miksie
  • Jak uzyskać energię i czytelność w utworach
  • Jak zrobić szybkie postępy w miksowaniu produkcji
  • Jak rozwijać swoją karierę
  • Jak się zmotywować

“Jeśli kochasz produkować muzykę, jednak nie do końca wiesz w którą stronę dalej podążać i chciałbyś zobaczyć od kuchni, jak inni producenci tworzą w praktyce i jak rozkręcali swoje kariery, te warsztaty są właśnie dla ciebie” – opis warsztatów Surrounded Audio

Co, gdzie i jak?

Trzecia edycja warsztatów muzycznych Surrounded Audio odbędzie się w dniach 16-17 listopada w Warszawie, w hotelu Puławska Residence. Do wyboru są trzy opcje biletów, z czego najtańsza jest bez noclegu, nieco droższa z noclegiem w pokoju dwuosobowym oraz najbardziej komfortowa z noclegiem w pokoju dwuosobowym, ale z ustawieniem dla jednej osoby.

UWAGA! Tylko do końca dnia (10 października) obowiązuje zniżka 50 zł na każdy z pakietów!

Data: 16-17 listopada
Gdzie: Hotel Puławska Residence, Warszawa, Ul. Puławska 361
Bilety: http://bit.ly/SurroundedAudioEM

Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądała poprzednia edycja warsztatów Surrounded Audio, której specjalnym gościem był Skytech, to zapraszam Was do obejrzenia mojej relacji!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.