Swedish House Mafia powróciła na Ultra Music Festival 2018!

26 Mar 2018

Wyjątkowa, jubileuszowa edycja Ultra Music Festival 2018 upłynęła pod hasłem “spodziewaj się niespodziewanego”. Od samego początku byliśmy świadkami kampanii reklamowej, gdzie w kolejnych doniesieniach budowane było napięcie wokół niespodzianek, w tym tej najważniejszej – występu na zamknięcie ostatniego, trzeciego dnia festiwalu. W internecie krążyło wiele plotek, ale ostateczne potwierdzenie nastąpiło tej nocy.

Swedish House Mafia powróciła na główną scenę Ultra Music Festival, dokładnie pięć lat po wielkim zakończeniu projektu na UMF 2013. Organizatorzy wykorzystali czas pomiędzy setami na przygotowanie sceny, która została wzbogacona o dodatkowe instalacje. Słuchając intro można było poczuć ciarki na ciele, a to był dopiero początek występu. Na sam koniec seta Axwell powiedział:

“To Swedish House Mafia – tym razem na całe życie!” – Axwell

Swedish House Mafia – Ultra Music Festival 2018

Na koniec występu Swedish House Mafia na Ultra Music Festival 2018, Axwell wypowiedział kluczowe słowa:"To Swedish House Mafia! Tym razem na całe życie!" – AxwellWygląda na to, że Axwell Λ Ingrosso ponownie połączyli się ze Steve Angello i wznowili projekt Swedish House Mafia!CC: UMF TV

Posted by EssentialMusic.pl on Sonntag, 25. März 2018

Na ten moment nie wiadomo czy jest to jednorazowy występ czy długotrwałe wznowienie projektu Swedish House Mafia. Jedno jest pewne – nadchodzące dni będą pełne emocji!

NEWS W TRAKCIE AKTUALIZACJI I ZBIERANIA INFORMACJI

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.