Swedish House Mafia ma zaplanowaną trasę koncertową na 2019 rok!

28 maja 2018

Kreatywna i budująca na pięcie kampania reklamowa z udziałem gwiazd EDM, a następnie występ na Ultra Music Festival 2018 sprawiły, że powrót Swedish House Mafii stał się faktem. Wielkie marzenie fanów szwedzkiego trio wreszcie zostało zrealizowane, bo mogli ponownie ujrzeć występ swoich idoli, ale… Pozostała nutka niepewności związana z przyszłością projektu. Do sklepów trafiła linia odzieżowa, ale czy to o nowej muzyce czy o trasie koncertowej nie dowiedzieliśmy się ani słowa, aż do teraz!

Podczas występu Axwell /\ Ingrosso w Nowym Jorku, Axwell ogłosił, że Swedish House Mafia odbędzie trasę koncertową w 2019 roku. Jest to pierwsze tego typu ogłoszenie, jednak nagranie nie pozostawia wątpliwości.

Na ten moment nie wiadomo nic więcej na temat przebiegu trasy i liczby koncertów. Prawdopodobnie trio postawi na jakość, a nie ilość i będzie to jedyne w swoim rodzaju doznanie. Sprawa pozostaje otwarta i z niecierpliwością czekam na kolejne informacje!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.