Swedish House Mafia nie powróci w 2017 roku

16 Gru 2016

swedish house mafia nie powróci
Tak, wiem… Pewnie myślicie, że to kolejna plotka o powrocie Swedish House Mafii, ale nie tym razem. Co prawda, jest to temat cieszący się dużą popularnością, gdzie tyle scenariuszy ilu fanów. Póki co, fakty mówią same za siebie i jak na razie Axwell /\ Ingrosso pozostają przy swoim projekcie, a Steve Angello realizuje solową karierę. Mimo wszystko, od czasu do czasu w sieci pojawiają się kolejne doniesienia o potajemnym powrocie znanego trio. Teraz możemy być praktycznie pewni, że Swedish House Mafia nie powróci w przyszłym roku.

Najpierw wpis na fanpage Proximity, później spreparowany wpis Axwella na Twitterze. Wszystkie te plotki okazały się fałszywe, a za ostateczny argument można uznać wypowiedź Amy Thompson, czyli menadżerki Swedish House Mafii i obecnie duetu Axwell /\ Ingrosso. Jasno stwierdziła, że obecnie nie ma żadnych planów powrotu SHM, a tym samym ich występu na Ultra Music Festival.

“Nie ma w planach żadnego powrotu Swedish House Mafii… Nawet, gdyby były taki plan, to i tak zostałby utrzymany w tajemnicy. Nie zagrają na Ultra. Nie ma w planach trasy koncertowej.” – Amy Thompson

Źródło: Billboard

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.