Swedish House Mafia nie udostępni seta z Ultra Music Festival. To już pewne!

Mimo, że Ultra Music Festival zakończyło się dobre kilka dni temu, to jednak nie przestajemy być zalewani informacjami związanymi z festiwalem. Część z doniesień to ID, które mogliśmy usłyszeć w setach gwiazd, ale jednak lwia część to informacje o Swedish House Mafii. Podczas, gdy artyści wrzucają swoje sety na kanały YouTube, okazuje się, że szwedzkie trio nie ma zamiaru publikować nagrania ze swojego występu.

Głos w tej sprawie zabrało najbardziej wiarygodne źródło, a mianowicie menadżerka SHM – Amy Thomson. Odpowiedziała ona na Twitterze, na post jednego z fanów, który sugerował, że trzeba poczekać, aż UMF TV wrzuci nagranie na YouTube.

“Nie mamy w planach tego udostępnić (w domyśle nagrania z koncertu). To było jednorazowy stream…” – Amy Thomson

W komentarzach pod postem rozgorzała dyskusja na temat zwrotu “One Time Only”, który Amy napisała z dużych liter. Część osób podejrzewa, że nagranie nie zostanie udostępnione na YouTube, ponieważ będzie wykorzystane w filmie dokumentalnym o powrocie SHM. Są to jednak tylko domysły, które na ten moment – nie zostały potwierdzone.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.