Swedish House Mafia opublikowała pond 70 zdjęć. Ruszyła promocja!

3 Kwi 2018

Powrót Swedish House Mafii nadal wzbudza zainteresowanie, a fani szwedzkiego trio śledzą wszystkie doniesienia na temat swoich idoli. Najpierw wspólny występ na Ultra Music Festival 2018, później zapowiedź linii odzieży i związana z tym promocja, a teraz zapełnianie profili społecznościowych.

Pamiętam, jak dodawałem post na grupę Essential Music, w którym śmiałem się, że pusty profil Swedish House Mafii na Instagramie, obserwuje 380 tysięcy osób. Teraz znajduje się na nim ponad 70 zdjęć, które w większości są związane z występem na UMF, ale nie tylko! Są tam również zdjęcia zza kulis oraz kilka fotek odzieży. Takie ożywienie profilu spowodowało, że na ten moment śledzą go już 422 tysiące osób. Zapewne na tym nie koniec, dlatego warto obserwować oficjalny profil Swedish House Mafii na Insta, gdzie znajdziecie wszystkie fotki: instagram.com/swedishhousemafia

03 25 18

A post shared by Swedish House Mafia (@swedishhousemafia) on

03 25 18

A post shared by Swedish House Mafia (@swedishhousemafia) on

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.