Swedish House Mafia padła ofiarą hakera

12 Gru 2015

shm-polaczenie-main

Temat Swedish House Mafii nigdy nie ucichnie. Raz po raz pojawiają się kolejne plotki, przecieki i informacje o ewentualnym powrocie trio. Nie tak dawno, Axwell wyznał w jednym z wywiadów, że w przyszłości “wszystko się może zdarzyć”. Nie są to zobowiązujące słowa, ale wywołały niemałe poruszenie u wszystkich fanów SHM. Tym razem nie chodzi o żadne wyznania czy przypuszczenia, a o oficjalny profil zespołu na Facebooku.

We wtorek, na facebookowym profilu Swedish House Mafii, pojawiła się informacja o zmianie zdjęcia w tle. Jak łatwo się domyśleć, wywołało to olbrzymie zainteresowanie wszystkich osób śledzących ich fanpage. Po słowach Axwella, można było się spodziewać wszystkiego. Mimo wielkich nadziei, prawda okazała się znacznie bardziej przyziemna.

Profil trio został zhakowany przez nieznanego sprawcę. W postach umieszczał on nagie zdjęcia Miley Cyrus. To nie jest pierwszy raz, gdy zdarzył się taki incydent. W lipcu tego roku, Skrillex również padł ofiarą hakera, który udostępniał treści porno. Podobnej sytuacji doświadczył też Alesso. Na szczęście, w każdym z przypadków właściciele szybko reagowali i wyjaśniali całe zamieszanie.

shm-fb-steve-angello-twitter-news

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.