Swedish House Mafia podgrzewa atmosferę. Co z Axwellem?

3 Lis 2019

Wielki powrót Swedish House Mafii trwa w najlepsze. Trio realizuje kolejne koncerty ze światowej trasy koncertowej, które cieszą się ogromną popularnością. Gdzieś w tle czekamy na premierę utworu “It Gets Better” i być może to właśnie dlatego, obserwujemy kolejny zabieg marketingowy.

To nie pierwszy raz

Gdy zajrzycie na profile Swedish House Mafii, Sebastiana Ingrosso i Steve’a Angello, to okaże się, że zostały z nich usunięte wszystkie zdjęcia i nagrania. Tego typu zabieg marketingowy – bo tak to trzeba nazwać – przyciąga uwagę, a przede wszystkim szokuje. Zdjęcia z ich kolejnych koncertów, w tym z Open’era, cieszyły się dużym zainteresowaniem i zgarnęły mnóstwo reakcji. Wydaje się, że szkoda usuwać kawałek historii, ale kto co lubi.

Swedish House Mafia – Profil na Instagramie
Sebastian Ingrosso – Profil na Instagramie
Steve Angello – Profil na Instagramie

To nie pierwszy raz, gdy Swedish House Mafia i jej członkowie czyszczą profil na Instagramie. Pierwszy raz był związany z wielkim powrotem na Ultra Music Festival 2018, ale warto też przypomnieć, że Steve Angello resetował swój profil przy okazji premiery albumu “Human”.

Chwila, chwila… A gdzie Axwell?

W tym wszystkim najciekawszy jest fakt, że – na ten moment – profil Axwella pozostał nietknięty. Nadal znajdziemy na nim fotki z występów SHM, jak i innych koncertów. Ciężko to jednoznacznie zinterpretować, ale na wychodzi na to, że Axwell wyłamał się z planu promocyjnego. Być może ponownie wychodzą niesnaski w grupie, które przecież były przyczyną rozpadu. Oczywiście pamiętamy obietnice, że tym razem “trio połączyło się na zawsze”, ale kto wie?

Axwell – Profil na Instagramie

Osobiście mam nadzieję, że chodzi o podgrzanie atmosfery przed premierą, pierwszego po powrocie utworu. W końcu to na to czekają fani, którzy powoli mają dość promocji ubrań i nakręcania zainteresowania. We wszystkim można przesadzić i jeśli chodzi o promocję, to Swedish House Mafia jest tego bliska.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.