Czy Swedish House Mafia powróci? Axwell & Ingrosso odpowiadają na antenie SLAM!

18 maja 2017

axwell_ingrosso_new_label

Temat powrotu Swedish House Mafii, to stały element wywiadów zarówno z Axwellem, jak i Sebastianem Ingrosso. Byłbym więc zdziwiony, gdyby podczas kolejnej rozmowy ze Szwedami, nie był poruszony temat SHM. We wtorek nadarzyła się kolejna okazja do tego, aby zadać powtarzające się jak mantra pytanie: “Czy Swedish House Mafia powróci?”. Tym razem za sprawą wywiadu dla radia SLAM!

Oprócz pytań o wrażenia z podróży do Holandii, o nadchodzącą EP-kę i o Zlatana Ibrahimovicia, musiało paść wiadome pytanie. Axwell, jak to Axwell, postanowił potrollować – wyciągnął bowiem swojego iPhone’a i zaczął bawić się soundboardem z dźwiękiem syreny, co zresztą przewijało się co jakiś czas przez cały wywiad. Jednakże po chwili producent odpowiedział krótko:

“Nie sądzę.”

Sebastian Ingrosso dodał równie lakonicznie: “Nie teraz”.

Jestem jednak przekonany, że ta odpowiedź nie usatysfakcjonuje większości z fanów szwedzkich producentów i owe kultowe pytanie pojawi się jeszcze nieraz. Natomiast, jeśli chcecie posłuchać całego wywiadu, to możecie to zrobić poniżej!

Warto jeszcze dodać, że panowie przy okazji wywiadu zagrali gościnnego seta na antenie SLAM! – nagranie już niedługo powinno się pojawić na kanale YouTube rozgłośni.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor