Swedish House Mafia powróci już niedługo?

26 Lip 2016

Swedish House Mafia
Wiele osób czeka na nowe informacje dotyczące powrotu wielkich artystów, którzy zakończyli swoją działalność. W tym roku mieliśmy już jeden z takich powrotów. Mowa tutaj o grupie Pendulum, która parę lat temu zakończyła swoją karierę, aby powrócić w wielkim stylu na tegorocznym Ultra Music Festival. Tym razem, chodzi jednak o trio Swedish House Mafia, które w 2012 roku ogłosiło zakończenie przygody pod tym właśnie aliasem.

Producenci wchodzący w skład grupy, nie wycofali się ostatecznie z branży muzycznej i nadal są z nią związani. Steve Angello działa na własną rękę, a duet Axwell i Sebastian Ingrosso godnie prowadzi swój nowy alias. Fani twórczości “Szwedzkiej Mafii”, którzy czekali na ich powrót powoli zaczęli już tracić nadzieję, jednak dzisiaj za sprawą zdjęcia wrzuconego przez serwis Proximity, obudziła się w nich nowa wiara na wznowienie działalności tejże formacji.

Zdjęcie przedstawia napis “Goood Bye” wraz z logiem Swedish House Mafii, a w opisie jest napisane “Witajcie Swedish House Mafia 2017”. Zdjęcie to, połączone z tym opisem może wydawać się bardzo mylące, gdyż z jednej strony opis ich wita, a zdjęcie żegna. Całą sytuację wyjaśnił sam serwis w dodanym jakiś czas po wstawieniu grafiki komentarzu:

“Wiele ludzi szuka odpowiedzi na to pytanie. Nie trolluję Was tym postem – nie jestem aż tak okrutny. To co chciałem powiedzieć, to że rozmawiałem z kilkoma ludźmi z branży muzycznej, którzy powiedzieli, że Swedish House Mafia wróci w 2017 roku, trasa koncertowa już jest potwierdzona.

Uwaga: To co słyszałem o trasie koncertowej nie zostało powiedziane lub potwierdzone przez Axwella, Sebastiana Ingrosso, Steve’a Angello lub ich zespół.” – Proximity

Miejmy jednak nadzieję, że już za rok znowu będziemy mogli zobaczyć starą, dobrą Swedish House Mafię w komplecie.

Swedish House Mafia | Facebook

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor